Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak mennyire kell jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mennyire kell jól öltözöttnek lennie?

Figyelt kérdés
Nekem általában kicsit kócos szokott lenni a hajam, de így is szeretem. És sportosan öltözködöm. Amúgy sosem néznek meg a fiúk bezzeg a jól öltözött csúnya lányokat mindig megnézik akkor nem is számít az arc csak az igényes és jól öltözött legyen egy lány.
2010. dec. 11. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés? Ha észrevétlen szürke kisegér akarsz lenni, aki siránkozik a pasik felszínességén, de egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, hogy nőnek nézzék (mert a külső az, amit látunk, és az alapján kell első, második de még harmadik ítéletet is hozni), akkor hajrá, így tovább. Majd találsz valami pasit, aki lejjebb adta az igényeit, és megfelelsz neki, aztán legyetek boldogak.


Nem muszáj követni a legújabb divatot, vagy kidobni mindent ahhoz, hogy nőies legyen az öltözködésed. Az is segít, ha megfésülöd a hajad reggelente. Képzeld én fiú vagyok, nem vagyok metroszexuális, mégis képes vagyok fésülködni reggelente, pedig hosszú hajam van.

2010. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Én nem fésülködök, pedig fiú vagyok. Engem az igazi egyéniségek vonzanak, nem azok, akik a konzumkultúrában hisznek.
2010. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:) Bár ennyi info kevés lehet, de ha nincs csúnya arcod, akkor nekem pl. bejönnél. Nem látok kivetni valót abban ha kócos egy kicsit vki, abban meg hogy sportosan öltözködik és nem nőiesen főleg nem. Férfiaknál is van különböző, vannak akik elegánsak vannak a sportosak meg vannak a rózsaszínes metroszexuális májer köcsögök.
2010. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor télen mindegy az öltözködés csak meleg legyen
2010. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
én is lány vagyok és utálok fésülködni. főleg azért mert nincs sok értelme, folyton újra kócos lesz a hajam. én is gondolkodtam már ezen... valószínűleg az összhatás számít amúgy
2010. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

attól függ hogy milyen kócos... mert ha ilyen lapos és bazinagy hullámok vannak benne az olyan mint a kecskepunciszőr... legyen dús és akkor jó lesz az.

öltözködésről pedig annyit mondanék hogy amelyik csaj úgy öltözik hogy kint van mindene, csak megjegyzem hogy mekkora krva de azért kúrnám. igazából az összhatás számít, hiába mondok neked akármit hogy hogy öltözködj ha mondjuk az arcod egyáltalán nem jön be.

2010. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a kócosat úgy értettem hogy ha megfésülködök nem igazán látszik sőt olyan mint ha áramütést ért volna..
2010. dec. 11. 12:42
 8/17 anonim ***** válasza:

Nos ha valami hasonló, akkor bejövős, de igazából a haj nem minden... [link]

Nekem például ő eszméletlenül tetszik :D

2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
tegyel egy probat: huzz fel miniszoknyat,harisnyat,magassarkut,szep felsot,mennj el fodraszhoz,es igy setalgass. meg fogod kapni a valaszt:amit en mar tudok:::: utanad fognak fordulni a fiuk...en mar kiprobaltam meg szep is vagyok,de hiaba minden a ruha nagyon sokat szamit....ha sportcipobe meg farmerba vagyok nem neznek annyira ha viszont csinos vagyok eskuszom ugy megneznek hogy az csak na. neked kell valasztanod mit szeretnel jobban? hogy megnezzenek a fiuk,vagy a stilusod szerint oltozkodni,amiben jol erzed magad?
2010. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az elottem levonek nincs teljese igaza. Ugyanugy megnezhetnek egy sportcipos csajszit mint egy tusarkus miniszoknyasat.... Pl iskolaba nem ajanlatos magassarku csini felso meg miniszoknya kombinacio hiszen nem is kenyelmes+ hideg is van... Szerintem ilyenkor egy tapados farmernaci csima meg szep kabat is tuti lehet....

17/L

2010. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!