Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak mennyire kell jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak mennyire kell jól öltözöttnek lennie?

Figyelt kérdés
Nekem általában kicsit kócos szokott lenni a hajam, de így is szeretem. És sportosan öltözködöm. Amúgy sosem néznek meg a fiúk bezzeg a jól öltözött csúnya lányokat mindig megnézik akkor nem is számít az arc csak az igényes és jól öltözött legyen egy lány.
2010. dec. 11. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csizma-bocsi elirtam :-D
2010. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen farmerrol beszelunk es milyen felsorol es milyen tipusu lanyrol. ha valaki gyonyoru akkor nyilvan a sportos cucc sem rossz,de minimum olyan szepnek kell lenni mint pl. Pamela Anderson(es most irhatjatok hogy o nem is szep) de ugy ertem hogy nagyon feltunonek kell lennie.
2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
ha tényleg kócos vagy, és esetleg göndör a hajad, ne fésülködj reggelente, és este se (: csak hajmosás előtt és után elég, mert a göndör hajnál például csak összekeveri az amúgy is össze-vissza álló hajat. elég, ha vizes kézzel kicsit megregulázod. (:
2010. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy kvrvának kell öltözni, de a farmer sportcipő annyira fiús és szürke, hogy nagyon. A kettő között meg millió és egy kinézet van, ami akár "illik is a lány stílusába", jelentsen ez bármit.
2010. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hát engem aztán nem nagyon érdekel ha farmerben van, sőt, az jobb is mivel kiemeli a hátsórész formáját (már ha van :D)

de igazából az arc sokkal fontosabb...

2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A farmer nem tartozik a sportos öltözködéshez. Szerintem! Próbálj már meg farmerban mozognixD
2010. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szép a természetes göndör haj.
2010. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!