Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik a csaj. Segítse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a csaj. Segítsezek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép kiscsaj a suliba.És megkérdezte ma pl hogy vagyok?Köszön,de előtte én nem közeledtem sehogy hozzá de nézegettem.Ha mondanám neki h elvinném egy patinánsabb étterembe egy vacsorára az jó lehet? 16 f
2010. dec. 10. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibáért!
2010. dec. 10. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem első randin ne vidd ilyen helyre, főleg ilyen korban, mert akkor később is ezt fogja elvárni! Elég, ha sétálni hívod, v moziba, stb.
2010. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
séta a legjobb megoldás ;)
2010. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el egy laza randira,semmikép se egy patinásabb étterembe. Ha persze azt akarok hogy önmagadért

gyere be neki,így legalább nem a pénzt fogja látni benned.

Egy egyszerű séta is megteszi.

2010. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb inkább beszélgessetek, mint ahogy föntebb is írták menjetek el sétálni és ott beszélgessetek, ismerjétek meg egymást. Onnantól már mehettek moziba, meg ilyen helyekre is.
2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!