Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre hogy vagytok képesek? Eldobni egy fiú barátságát csak mert megvallotta, hogy többet akar?

Figyelt kérdés

Lányok, nem értem, hogy tudtok olyat csinálni, hogy egy fiúval mégha huzamosabb ideig is barátságban vagytok, és bevallja érzelmeit, és ha nem kell nektek, akkor 180 fokos fordulattal hátat forditotok neki? Oké, értem, hogy nem kell erölködni, de én most olyanra gondolok, mint ami nálam történt: nem akar találkozni, nem válaszol többé.

Bezzeg ha ilyet csinálok egy lánnyak, akkor rögtön homoszekszuális vagyok. Nem hiányzik picit sem az azelött együtt eltöltött idő? Picit sem tudtok elgondolkozni olyankor, hogy azért mégis bátorságott kellett vennie szerencsétlennek, és annyit se tudtok mondani, hogy nem?


2010. dec. 10. 02:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

igen, tudom. De nem lett volna jobb mégis ezt megbeszélni, és ha nem, akkor ott lezárjuk? Mert akkor tényleg napok kérdése, és tovább tudok lépni. Igy viszont hónapokig vártam a válaszra, és egy másik lányt szalasztottam el emiatt.

Mindenki csak azt tudja szajkózni, hogy ez igy jó, bunkó módon mert akkor egyik fél sem szenved, és hogy mi értelme lenne. Csak akkor legalább lezárni tudni kellene

2010. dec. 10. 12:53
 12/16 anonim ***** válasza:

"hónapokig vártam a válaszra"

Jakkérem, hülyeségre nincs orvosság...

2010. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
neked meg fogalmad nincs a szerelemről
2010. dec. 10. 16:20
 14/16 anonim ***** válasza:

Udv a klubban kedves kerdezo!

En lany letemre vallottam szerelmet egy sracnak aki miutan elmontam neki mit erzek mintha semmi se tortent volna..

Hetekig vartam hogy adjon valaszt de semmi. Meg egy egyszeru nemet se volt kepes kibokni....

O ugy tekint ram meg most is mint egy baratra de en mar nem tudom ot baratkent szeretni... Amit sztem o fel se fog..

Jah es en sem tudtam vele megbeszelni a dolgokat.....

Sajnalom h a te helyzeteted is remenytelen... De probalj meg tovabb lepni....

2010. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez egy marhaság, hogy többé nem tud barátként tekinteni a szerelmet vallott illetőre. Fel kellene nőni. Tudom, ma már nem divat az érettség, de vannak, akik ezt még mindig tudják kezelni.


Ha nem, nem, attól még a barátság mehet tovább. Csak rendezni kell az érzelmeket, ami az érettség jele. Sok az éretlen ember, ami meg is mutatkozik a nagy válási arányban, továbbá a pszichológusok leőtti sorokban.

2010. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem ezt mondtam?!! nem ezért akartam lezárni???
2010. dec. 11. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!