Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre hogy vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre hogy vagytok képesek? Eldobni egy fiú barátságát csak mert megvallotta, hogy többet akar?

Figyelt kérdés

Lányok, nem értem, hogy tudtok olyat csinálni, hogy egy fiúval mégha huzamosabb ideig is barátságban vagytok, és bevallja érzelmeit, és ha nem kell nektek, akkor 180 fokos fordulattal hátat forditotok neki? Oké, értem, hogy nem kell erölködni, de én most olyanra gondolok, mint ami nálam történt: nem akar találkozni, nem válaszol többé.

Bezzeg ha ilyet csinálok egy lánnyak, akkor rögtön homoszekszuális vagyok. Nem hiányzik picit sem az azelött együtt eltöltött idő? Picit sem tudtok elgondolkozni olyankor, hogy azért mégis bátorságott kellett vennie szerencsétlennek, és annyit se tudtok mondani, hogy nem?


2010. dec. 10. 02:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Növessz tököt! A barátságnak véget vetettél - Igen TE - amikor megtetted ezt az egyébként bátor lépést. Innen már vagy kapcsolat, vagy semmi. Neked ez utóbbit adta ki a gép. Ez van, lépj tovább.
2010. dec. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de milyen barátságról beszélsz, amikor szerelmet vallottál? Vagy az összes haverodnak ezt mondod? Fiú lány barátság egyébként sincs. Max kefélés után, ha rájönnek, hogy nem működik.
2010. dec. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem éreznéd kellemetlennek ,hogy te vágyódsz rá, ő meg visszautasít?

Tegyük fel, hogy barátok maradtok: teljesen más lesz az egész, szóval...

2010. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jobban jártál. Nekem azért kellett veszekednem a lánnyal akibe szerelmes voltam, hogy engedjen végre továbblépni mivel visszautasított, de nem akart elveszíteni én meg naiv voltam és hónapokig maradtam mellette. Hidd el, hogy jobb ez így
2010. dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én is csináltam így. de most tényleg bocsi már de igazat kell adnom az első 2nek. amikor az egyik fél szerelmes, akkor ott mégis hogy gondolog hogy működhetne tovább a csak barátság kapcsolat köztük? amikor nekem mondta a barátom hogy mi a szitu (bár persze már egy ideje voltak olyan jelzések hogy sejthettem volna csak nem akartam) akkor a mi kapcsolatunk is ott megszakadt. igen én mondtam neki hogy akkor most gondolom jobb lesz ha békén hagyjuk egymást. összejönni nem akartam vele, így csak ezt mondhattam. igazából aztán mégis voltak alkalmak hogy keresett engem, és más körülmények között biztos bunkóságnak számítana hogy teljesen ignorálom, de mindketőnk érdekében akartam elkerülni hogy ez a helyzet további kínos pillanatokat szüljön közöttünk. most nem mondom hogy csak az ő érdekében akartam hogy így legyen, és nem is csak a sajátoméban, úgy gondoltam mindkettőnknek annál jobb lesz minél gyorsabban túl lesz rajtam és ezt nyilván könnyebben sikerülhet elérni úgy ha kiszállok az életéből.

abban meg biztos lehetsz hogy a lány tudja hogy bátorságot kellett venned ehhez magadon mert ilyen lépés megtételéhez azt mindenkinek kell. de azt akkorse várhatod hogy ez megváltoztassa az érzéseit irántad.

2010. dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy az a legjobb ha bunkó a csaj az elválásnál, mert rájössz hogy te egy tahó senkivel nem akarsz járni és így rohadt hamar kiábrándulsz belőle. Nekem is ez volt. 1-2 nap után már vége is lett a nagy szerelemnek. Utána persze emlékeztem rá meg mit tudom én, de így teljesen túl tudtam tenni magam rajta.
2010. dec. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Barátoknál eleve nem érdemes próbálkozni. Egy lány akkor lesz a barátod, ha jó fejnek tart, de csúnyának. Utóbbi miatt pedig úgyse akar többet soha.
2010. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyobb "bátorság" lenne , ha képes lennél elengedni őt .

Én speciel pont fordítva voltam ezzel a témával . Szerlemet vallottam , nemet mondot és utána már én nem voltam hajlandó találkozni vele , pedig ő még szeretett volna barátkozni .

Kell az neked hogy ott szenvedj mellette és elfecséreld az időd az ő barátságával a helyett hogy keresel egy hozzád illő csajt ?

2010. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nőknek amúgy sincsenek több éves barátságaik. Ha meg pasijuk van, mindenkit eldobnak maguk mellöl.
2010. dec. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet vall az a bizonyos barát, onnantól kezdve bukik a barátság. Egyszerűen azért, mert másképp nézünk egymásra, ő azért, mert szeret, én meg azért, mert ezzel nem tudok mit kezdeni. És így a barátja sem tudok többé lenni, mert tudom, hogy ő többet szeretne. Nehéz helyzet, de ez van.
2010. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!