Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki annyira tetszik, hogy mióta észre vettem nem tudok másra nézni.

Már sokszor láttam, hogy néz. És a folyosón volt már párszor úgy, hogy míg elment egymás szemébe néztünk. Elég hosszan.

Sokáig úgy gondoltam, hogy ez csak véletlen, mert gondoltam a suli legjobb pasiját mit érdekelném. Aztán kiderült, hogy igenis lehetne esélyem nála mert elég sok srácnak tetszem.

Próbáltam vele msn-en beszélni de nem jött össze. (habár "nem volt gépnél" soha)

Szóval nem tudom eldönteni, hogy mi van.

Hogy tudnám elérni, hogy beszélgessünk vagy, csináljon valamit. Hogy hódítsam meg? Mit kellene tennem?

Fogalmam sincs mihez kezdhetnék. Egyik pillanatban úgy érzem van esélyem majd úgy hogy nincs. Az az egyetlen bökkenő is az a fránya msn.


2010. dec. 8. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Te azaz lány hódítod meg a másikat azaz a fiút? Az szép... A jó pasit meg el tudom képzelni igazi "alfahím" lehet.
2010. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jajj haggyá má! Tudod, hogy értem a "meghódítást".

A jó pasi pedig az, hogy rohadt jól néz ki és jófej is, okos is és sokaknak tetszik. Mégis csak egy barátnője volt aki elég csúnyán elbánt vele.

2010. dec. 8. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Alap, hogy odamennék hozzá. :)

Menj oda, mutatkozz be. A többi jön magától.

Nekem a sulim mellett volt egy irodaház, ahol dolgozott egy pasi. Nagyon bejött, és mindig bámult, és én is bámultam őt.

Aztán bátor voltam, és odamentem hozzá, bemutatkoztunk, váltottunk pár mondatot. De nem lett belőle semmi, mert kiderült, túl öreg lett volna hozzám.

De ez csak az én példám volt. :D

Ne msn-en akarj vele beszélgetni, az összes kapcsolatom, ami msn-en kezdődött, mind ki is merült abban. Utána már csak egy pár voltunk, aki már mindent tud a másikról, és marha unalmas volt. Romantikának meg lőttek. És élőben úgyis jobban látod a reakciókat.

Menj oda, beszélgess vele. :) És mosolyogj sokat! :D

2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mivel menjek oda? Ez nagyon nehéz és nem lehet csak úgy... Valami olyan ok kellene ami először nem úgy tűnik mintha akarnék tőle valamit, hanem tényleg csak véletlen
2010. dec. 8. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda és mondd ezt:


Szia


Már egy csomó kérdést feltettem gyakorin hogy mit mondjak a srácnak akibe bele vagyok esve, de semmi értelmeset nem írtak.


szóval... lesz*pjalak? :D


a vége tetszőleges XD

2010. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy összenéztek a folyosón pl nem jelent semmit.


Én pl minden helyes lánynak a szemébe nézek és rámosolygok, aki velem szembe jön.

2010. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy ez így magában nem jelent semmit.
2010. dec. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!