Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szemezést el lehet valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemezést el lehet valahogy rontani?

Figyelt kérdés
ha szembeköpöm az már biztos, de én nem ilyenekre gondolok. de sztem, ha nem köpöm szembe vagy ilyesmi, akkor ezt nem lehet elrontani. gondolkoztam ezen és semmi se jutott eszembe. :D
2010. dec. 8. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én akkor is állom a tekintetét ha tetszik, ha meglátja, hogy nézem akkor is, amikor látja, hogy nézem, akkor kb 2 másodperc múlva ő fordul el, mert zavarba jön, hányszor szórakoztam már ismeretlenekkel így metrón, buszon. magamban meg élvezem a helyzetet.
2011. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!