Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha szemeztek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szemeztek egy lánnyal, az azt jelenti, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem az azt jelenti, h dugni akarnak!
2010. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss ,de ezt a kérdést egyedül írtad ki,vagy segített valaki hogy ilyen nagyon buta kérdést sikerült összehoznod ?
2010. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sztem jó a kérdés :)

de amúgy dugni akarást jelent, és nem biztos h tetszik is

2010. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy hülyeséget írok most is, de a fickók képesek olyan csajjal dugni aki nem is tetszik nekik? :(
2010. dec. 8. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon kanos a fickó akkor igen!
2010. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1., azért nézlek, mert elbambultam

2., ha 4 sörös doboz van előttem és úgy nézlek, akkor meg akarlak hegeszteni

3., ha 6 sörös doboz van előttem és úgy nézlek, akkor az 1-es pont lép életbe

4., ha 10 sörös doboz van előttem és úgy nézlek, akkor a 2-es pont lép életbe, de nem hegeszteni akarok, hanem azt, hogy vigyél haza kocsival és majd reggel elintézzük.

2010. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5., ha 20 sörös doboz van előttem és úgy nézlek, akkor nyitott szemmel alszok
2010. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én akkor szemezek egy csajjal ha bejön,nem elég ha csak tetszik,mert pl egy bunkó csaj is attól,hogy nem jön be még tetszhet a szep alakja miatt pl

a második kérdésedre a válasz ,én sosem feküdnék le egy ojan csajjal aki nem tetszik

21f

2010. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy tetszik, vagy annyira csúnya, hogy nem bírom levenni róla a szemem, mert ilyet még nem láttam.
2010. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én általában csak akkor szemezek, ha tetszik a lány. És én nem dugnék olyannal, aki nem tetszik.


21F

2010. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!