Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna egy kérdésem! Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsolt70 kérdése:

Volna egy kérdésem! Komoly választ várok! Megtérhet-e egy prosti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 23:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
megváltozhat, ezt hidd el.nem hiszem hogy örömből csinálja, inkább mert jobban fizet, mint egy becsületes állás. adj neki mindenképp 1 esélyt... am k*vából lessz a legjobb feleség...
2010. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

azért ez így elég tág megfogalmazás. nem mind1 miért csinálja, van akit kényszerítenek, az ha kikerül esze ágában sincs visszamenni, és nincs is honnan "megtérnie".

van aki az anyagiak miatt, pl. tanulás finanszírozása, szülei szegények, nem tudják támogatni stb, velük kapcsolatban tudom azt mondani amit írtak is előttem, hogy ne legyél naiv de add meg az esélyt.

meg hallottam már olyanról is aki élvezi is a szakmát, amikor kapcsolatban van akkor nem dolgozik de amikor nincs kapcsolatban akkor mindig, meg persze olyanról is aki kapcs. mellett is... arra sztem nem sok esély van h "megtér"..:)

2010. dec. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Funktasztikus ***** válasza:
éppenséggel megtérhet de ha kiderült mi volt elözö életében éghetsz barátom!
2010. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Ha az élvezet miatt csinálja/ta akkor nem, ha undorral csak a pénzért akkor talán.

Ismerősöm alig várja hogy visszamenjen dolgozni pedig már gyereke is van.

2010. dec. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem örömből csinálja.
2010. dec. 8. 09:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben akkor tér meg, amikor lesz más lehetősége a megélhetésre.
2010. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ettől félek én is.
2010. dec. 8. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!