Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jártatok már ezen az oldalon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joelawrence kérdése:

Jártatok már ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Beszéltem párszor innen néhány lánnyal, de szégyellem megkérdezni, hogy hivatásos -e? Ezért nem mertem a randira sem elmenni, pedig csábító a hangja az egyiknek..

www.szextali.hu/?partnerid=1


2010. dec. 7. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Beteg vagy.


Puszi/pá : Erzsike néni

2010. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nielindi ***** válasza:
tajgetosz
2010. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyannak néz ki, mint a szexline.hu. Fel van bérelve 2-3 jól fogalmazó csaj/hapsi. Te küldöd az "ingyenes" SMS-t, más elérhetőséggel is, amire válaszol a csaj, hogy beszélj még magadról. De sohasem e-mail címre, vagy msn-re, ami ingyé van. Aztán írod az emelt díjas sms-eket. De azokkal az "illetőkkel" soha nem fogsz semmilyen kapcsolatba lépni, és a képeken szereplő lányok egyszerűen netről letöltött erotikus fotók, nem valódiak.

Ha értenék valamennyit honlap-programozáshoz, és nem viszolyognék ilyen lenyúlásoktól, simán én is nyitnék egy ilyen oldalt. :D Csak képek kellenek, meg beírni olyan szövegeket, hogy "Szia bébi. Bontogatom a szárnyaimat szexuális téren. Szeretném, ha a hamvas puncimba hatolnál." És máris dől a lé, mert a sok idióta bedől és írogat.

Csak gusztustalan az egész. Ha prostihoz mész, befizetsz mondjuk 20-at (nem tudom az árfolyamokat, csak mondtam egyet), ott legalább kapsz ellenszolgáltatást. Itt 2 sms-ért lenyúlnak akár egy ezrest is.

2010. dec. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

00:48

Én értek a programozáshoz, és lehet, hogy meg is csinálom :D

2010. dec. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
a prostiknak mindig csábito a hangjuk:P
2010. dec. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy átverés, nem is mondom mennyibe került nekem!

Jó tanács ne írj, mert soha nem fognak veled találkozni!!

3 lánnyal dumcsiztam és mind1 hét múlva akart talizni, persze közben, h írjak szépen sms-eket, s mire tali lett volna meghalt a nagypapa, meg beteg lett stb.... szal túl szép, hogy ogaz legyen szolgáltatás..... De ebből is tanultam valamit, ha a jó oldalát nézzük :P

2011. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!