Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Amikor írom neki, hogy találkozhatnánk ( meg felhívom ), mindig azt válaszolja, nem tudom, majd megbeszéljük.


Még nem találkozunk soha.


2010. dec. 7. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

1. van neki valaki más

2. fél

2010. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem találkoztam még vele soha, szóval nem tudom hogy miért csinálja, több infóval könnyebb lenne :)
2010. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan felejtsd el. Nekem egy lány hetekig húzta az agyamat, hogy jajj most nem érek rá, jajj most más dolgom van, aztán rájött hogy igazából mással akar összejönni.
2010. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen nemet jelent.
2010. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizonytalan az érzéseiben. De az is lehet, hogy csak szórakozik veled, kérdezzél rá. Azt tudom, hogy nagyon örültem, mikor végre a távkapcsolatom, mielőtt kialakult volna, végre sikerült összehozni egy találkozót, hogy mindkettőnknek megfelelő időben legyen. 28L
2010. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérdezzek rá, de hogyan?
2010. dec. 7. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan úgy, hogy akarsz Te egyáltalán találkozni vagy csak a kifogásokat keresed? 28L
2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor sztem még akkor is eltántorodna, ha még előtte akart találkozni. Még megvárom a mostani hétvégét, mit válaszol.
2010. dec. 7. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Egésségedrexd
2010. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, az elsőt is nehéz volt, mégis jól érezte magát, örült meg ilyenek. Én kamikaze akcióval lerohantam, én se igy akartam, dehát ő alakitotta igy. 1 hónap után irta meg, hogy nem. De legalább leadtam egy nagy súlyt
2010. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!