Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amivel biztosan tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amivel biztosan tökéletessen meg lehet hóditani egy csajt?

Figyelt kérdés
Kéne segitség hogy miről beszéljek azzal a lánnyal.akivel össze akarok jönni.és egyéb tippeket(Szombat lenne az időpont )
2010. dec. 7. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azzal, ha az esete vagy, és ezt észreveszed.
2010. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Helyes pofikával és sok-sok pénzel.
2010. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a személyes véleményemmel tudok segíteni, nem bizti,hogy a csaj ugyanilyen stílus. Szeretem, ha mélyen a szemembe nézve beszél hozzám a srác. Ha találékony, és elvisz sétálni,vagy bárhova, de nem tőlem kérdezi, hogy mit szeretnék csinálni. Szeretem, ha kedveskedik.szeretem, ha sok témája van, legyen az család, sport, hobby, kocsik, motorok, csajok, csak ne legyen unalmas, szóval ne órákig rágódjon egy témán. Szeretem, ha bókol, és ha kérdezget, érdeklődik felőlem bármiről.
2010. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D ez egy nagyon jó,értelmes válasz volt:)
2010. dec. 7. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszban sokkal több igazság van, mint a 3.-ban.
2010. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pfff... és mégis mi lenne benne az igazság? Pénzzel megveszed a Nőt max, de nem meghódítod! A Kérdező hódítani szeretne, bocsi! Sok hülye azt hiszi, hogy pénzzel szerelmet tud venni! Azt csak szépen eljátszák Neked max
2010. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül pénzzel, de a kinézeten kívül más nem számít nektek.
2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
TökéleteSSen:D
2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!