Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XXxOoOxXx kérdése:

Mit jelent, ha egy fiú azt mondja, "szépek a szemeid. "?

Figyelt kérdés
mármint mit gondolhat? Normális válaszokat kérek. Elsősorban fiúk véleménye érdekel, hogy ők miért mondják ezt egy lánynak, mik a szándékaik?:D
2010. dec. 6. 20:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

ez valóban nehéz kérdés vajon mit jelenthet? :S fene vigye el ezek a pasik mindig ilyen titokzatosak,és nem lehet megérteni amit mondanak...

ba.meg,ne legyél ekkora gyökér az isten áldjon már meg te se álltál sorba amikor az észt osztották,vegyél magadhoz egy értelmező kéziszótárt és keresd ki a számodra érthetetlen szavakat

2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
szépek a szemeid = jók a melleid ! :D ne ámítsd magad!
2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szépek a szemei v jók a melleid v meg akarlak dugni v kedvellek
2010. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
fejlett a szivárványhártyád pigmentlokalizációja
2010. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam. Mondta már úgy pali nekem hogy közbe a lábamat bámulta... szóval... de több olyan palim is akikkel már amúgy éppen jártunk, ergó valóban azt dícsérte, tehát ilyen is van. Egyébként tényleg a legszebb a szemem rajtam ..... :) Embere válogatja, kérdezz vissza, hogy miér t tartja különlegesnek:) ha nem tud válaszolni akkor .. bukta. ha igen akkor úgy is mondja, ha csak nem elvetemült nagydumás , de akkor meg kérdezgetni is felesleges. Örülj neki hogy szép a szemed, tudjál rá és kész. De pali ilyet csak akkor mond, ha bejössz neki. Mindegy milyen szándékkal mondja!
2010. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én azért mondtam nemrég egy lánynak, mert tetszik, csak merészebb dolgokkal egyelőre még vigyázok:D
2010. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
5%
= szúrnám a fosódat.
2010. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy bejössz neki és össze akar veled jönni, majd reméli hogy valamikor jártok és barátnőjének tart, ha már itt tartunk, továbbiakra is kitért a fantáziája természetesen.

Mi van ebben? Semmi, minden ember ilyen, mint a fenti leírtak, csak ha ezt ledarálná... innen fejezd be te.

2010. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra célzott, hogy látószerved optikai szempontból pozitív érzelmi, és hormonális hatást fejtett ki az agykérge megfelelő idegközpontján keresztül. :-)
2010. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
hát ha nem barát akkor nyilván be jössz neki :P ha meg baráti minőségbe akk mért ne :P
2010. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!