Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adta ide? De ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adta ide? De ha csak szivatot akkor miért adta meg?

Figyelt kérdés
Nézett engem egy lány nem egyszer hanem elég sokszor mosolygott is /osztálytársak vagyunk/. Én meg elkértem a telefonszámát + msn címét. Ide is adta mind a kettőt első kérésre és visszakérdezés nélkül. Mikor msn-en beszélgettünk ő azt mondta hogy nem akar semmit max csak barátok legyünk. Lehet hogy csak nem akarja beismerni hogy tetszek neki vagy csak szivatott(?). Lehet hogy azt akarja hogy udvaroljak neki egy kicsit(?).
2010. dec. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem akar...xD

szimplán ismerkedik...max legyél kedves...rendes...stb.

és hátha megtetszel neki:DD

2010. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

osztálytársaddal akarsz járni?:O

nem akar semmit

amúgy most kezdtétek a sulit? mert akkor oké, és akkoris csak ismerkedni akar, én is megadtam az osztálytársaimnak az msn címem meg a telószámom annó

2010. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát most neked tetszik? mert az nemnagyon derül ki.

am meg lehet, hogy tetszel neki, de hogy már az elején leszögezte, hogy csak barát, az elég gyanús, hogy nemakar semmit. Van egy lány, aki tavaly lett az osztálytársunk, mármint, akkor lettünk 9.esek, és csomószor nézett engem, meg mindig dícsérte, hogy milyen jól öltözködöm, meg jól nézek ki, meg nővéremet is ismerte, és mondta neki, hogy olyan helyes vagyok, meg okos, meg milyen jó pasi, de én azt nem is tudtam, hogy neki közben volt barátja, akivel később szakítottak, mostmeg egy osztálytársunkkal jár. Lehet neki az jött le, hogy neked tetszik, de ő csak nézett téged, mert te is őt, vagy olyan mint ez a lány. Kérdezd meg.

2010. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nők azok tudat alatt szeretnének minél több pasi "álomnőjévé" válni. Nem akar semmit, csak tetszeni neked. Ennyi.

Megnyugtatlak: -sok ilyen lesz még.... Erre készülj fel !

2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nocaaa válasza:
Ha most lettetek csak osztálytársak,és elve jól kijöttök,akkor természetes,hogy megadja a számát meg az msn címét!!Nálunk is anno mindenki megadta a másiknak!Ebből még elég egyértelmű,h ő nem azt vonta le,h akarsz tőle vmit! Ha tényleg össze akarsz vele jönni, akkor küzdj érte!!! Tegyél meg MINDENT,h felhívd magadra a figyelmét, de ne nyomulj rá.A lányokra is jellemző,h ha könnyen megkaphatnak vmit az nem érdekli őket, vagy csak szórakoznak vele! :)
2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az utolsónak talán igaza van csak az a baj hogy neki 26-nál kezdődik a pasi ő meg "csak" 19 sztem erről le is mondhatok na mind1 majd lesz másik
2010. dec. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!