Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki mondja, hogy nem jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mondja, hogy nem jó, ha az oszt. Társad egyben a barátnőd/barátod is. Miért van ez, mi ebben a baj?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy mindennap látom, de akkor is...
2010. dec. 6. 18:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
határozottan van benne valami...
2010. dec. 6. 19:06
 12/18 anonim ***** válasza:
én amúgysem szeretem a korombelieket
2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
eddig nekem is ez volt, de most gimiben (9.-es vagyok) van egy lány, akibe szerelmes lettem, de akkor hagyni kéne?:S
2010. dec. 6. 19:15
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
én is így gondolkoztam de aztán arra jutottam hogy nem akarom kihagyni, 10 hónapja vagyunk együtt, és imádjuk egymást..a szakításról meg annyit hogy tudni kell kezelni ahelyzetet.szerintem.
2010. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ezvolt mint ami neked mostvan. csak én a lány vagyok, Idén kezdtem a 9.et:) és szeptember végén összejöttünk.Rá 2 hónapra szakítottunk :(

nem túl jó minden nap látni...de ha kivánc vagy rá h mien szar akkor teis próbáld ki xxD

de ismerek olyan párt akik 9.be összejöttek utána szakítottak és ballagás után újra öszzejöttek :)

2010. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves 19:20, örülök, hogy egyetértünk:DD
2010. dec. 6. 19:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok...bocs, h nem értem, de szerintem nem én vagyok a hülye...ugyanis ha már fel teszed a kérdést, legalább azt, h "osztálytárs" ki lehetett volna írni...de ha ennyit sem tudsz...
2010. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jójó tényleg ki lehetett volna, sry^^ de am nem sértésnek szántam azt, h "nem tudom, ezen mit nem lehet érteni", ha annak vetted...
2010. dec. 6. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!