Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki mondja, hogy nem jó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki mondja, hogy nem jó, ha az oszt. Társad egyben a barátnőd/barátod is. Miért van ez, mi ebben a baj?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy mindennap látom, de akkor is...
2010. dec. 6. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, mi történik ha nem jön össze/megromlik a kapcsolatotok. Ezért.
2010. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem értem...
2010. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ebben az a baj, hogy ha jártok oké boldogok vagytok... de mi van ha szakítotok.. akkor minden nap látnod kell, ez főleg akkor szar ha ő szakít. nem tudtok már úgy beszélni egymással. és ezt sok időn át...

én nem járnékoszttárssal pedig van egy olyan fiú aki nem külsőleg hanem belsőleg fogott meg de nem tudnám magunkat elképzelni...

na mind1 gondolkozz el azért ezen..:)

2010. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mert a kapcsolat közbe kevesebbet találkoztok délután,este mert minden nap elég sokat látjátok 1mást. A kapcsolat után meg, hát szerintem nem kell elmagyaráznom...akkor meg az a baj hogy minden nap látod. Tapasztalatból mondom...:S
2010. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi nem világos, én csak arra gondoltam, hogy biztos hallottad már, hogy "osztálytárssal nem jó kikezdeni" ésatöbbi, na erre lennék kíváncsi, h miért nem jó... Mert én nem találok benne kivetnivalót^^
2010. dec. 6. 18:55
 6/18 Funktasztikus ***** válasza:
majd amikor szakitotok meg látod hogy mért intenek óva az osztálytársaktól!
2010. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval akkor "csak" a szakítás miatt?:p
2010. dec. 6. 19:00
 8/18 Funktasztikus ***** válasza:
hááthh jah:)
2010. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt a mondást sem hallottad, hogy "házinyúlra nem lövünk"?
2010. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

énis így gondoltam h mér lenne baj?!

de már vége és elég sz*r h minden nap látnom kell

2010. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!