Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék jó pasi lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék jó pasi lenni?

Figyelt kérdés

Sok lány szerint jó pasi vagyok, csak komolytalan, és hülye. Mit tegyek? Különben van egy csaj aki tetszik nekem csak már eljátszottam nála a bizalmam (egyfolytába csak a hülyeség és komolytalanság dőlt belőlem amikor vele voltam). De persze a haveromra nyomul a csaj aki szerintem eggyeltalán nem olyan helyes mint én (ilyen kis nyomi képű)de a haverom rá sem hederít a csajra(szerinte ronda).A haverom egyfojtába oltogat, mindenkinek beszol, és iszonyatosan bunkó, de persze rohadt higgadt még hozzá.

Lehet hogy ez kell egy csajnak?

Köszi a válaszokat.:)))


15/F


2010. dec. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
legközelebb attól aki mondja h komolytalan vagy,kérdezd már meg h 15 évesen hova a jóégbe legyél komoly?
2010. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanez vagyok csak lányban:D

és nehéz megváltozni, még fiatal vagy ráérsz, szerintem majd az idővel komolyodsz

2010. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:facepalm:


Nem szép dolog a haverodról azt írni hogy nyomi képű. :D


Hát igen, sok lánynak sajnos az jön be ha bunkó vagy. De az a rossz hírem, hogy ha a csajnak a haverod jön be, nem tudsz mit csinálni. Minél jobban nyomulsz, csak jobban rontasz a helyzeteden. Akkor keltheted fel a csaj érdeklődését, ha úgy teszel mintha nem érdekelne.


21F


Sok sikert!

2010. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csajok szeretik aki leszarja őket,beszólogat,(de ezt viccesen teszi)más szóval magasabb értéket képvisel,nem érdekli ki mit gondol róla,ő csak jól érzi magát,ilyen 1igazi alfahím.Nem csoda hogy haverod bejön a csajoknak.Ettől függetlenül biztos te is sok csajnak bejössz,csak próbálkozz tovább!sok sikert.
2010. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:))) de még jöhetnek.. Igen szerintem az előző kettőnek igaza van.
2010. dec. 6. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem rendben vagy :D jó persze azért tudni kell komolynak is lenni, de ha megtudsz nevettetni másokat a sok hülyeségeddel akkor az sztem tök jó :)
2010. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De így csak szórakoztató eszköz, egy partykellék leszek a csajoknak.:(((
2010. dec. 6. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!