Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy pasi csak kedves akar lenni, vagy többet akar?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk (22 és 28), de nekem elég kevés a tapasztalatom ezen a téren, főleg, hogy mindketten kapcsolatban vagyunk...

(Természetesen nem történt semmi, nem csaltam meg a párom és nem is tervezem.)

Ami még nehezíti a helyzetet, hogy nem magyar az illető.

Írjatok, hogy szerintetek mi számít már "nyomulásnak", mi az, ami túlmegy egy baráti kapcsolaton.


2009. szept. 21. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves Veled,vannak elejtett célzásai,beszólogat,csipkelődik,az azt jelenti,hogy szimpatikus vagy neki.Mármint emberileg,és az is lehet,hogy tetszel neki.Az más kérdés,hogy akarna-e többet Tőled a barátságnál,ezt elég nehéz kideríteni.Sajnos,ha ez így lenne,akkor sem biztos,hogy kimutatná azt,hogy többet szeretne,mivel van kapcsolatotok.Így azért kockázatos lenne számára,ha többet szeretne,és ezt kinyilvánítaná feléd.Nyilván Neked is ugyanúgy rizikós lenne a helyzet.Szóval,legjobb,ha haverkodásnak veszed a ,,jeleit",és nem agyalsz túl sokat rajta.Ezzel magadat is megkíméled attól,hogy olyasmibe lovaljad bele magad,amibe nem kéne.Van még egy dolog:nem biztos,hogy amiket te ,,jelzéseknek" veszel,azokat a dolgokat ő célzásoknak szánja.Lehet,hogy nagyon közvetlen típusú ember,és csak haverkodik.
2009. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam, csak nem szeretnék kellemetlen helyzetekbe kerülni a párjaink miatt. :S
2009. szept. 21. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy csipkelődik,hülyéskedik Veled,netán bókolgat is,hogy nincs jelen a párod,akkor egyszerűbb a helyzet,mert egy mosollyal,vagy hasonló élcelődéssel lerendezheted.Az önbizalmadnak is jót tesz egy kis flört.Valószínű,csak annak szánja.Viszont,ha a párod is jelen van ilyen helyzetekben,és esetleg féltékeny,vagy túlkombinálja a dolgot,akkor nyugtasd meg.Egy a lényeg:ne vedd a hapsit komolyan SOHA!!!Akkor valószínű,nem lesz belőle gond.
2009. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!