Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, h esne nektek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, h esne nektek ha a csaj, akivel már kerülgetitek egymást, azt írja smsben a meccsetek után, h szuperhős, bajnok?

Figyelt kérdés
ez jól esne? vagy bugyutának tűnik? miután elhívtátok a meccsetekre így kezdené az smst h hello mester (pl). ha mondjuk tetszetek egymásnak, de még igazi randi nem volt…
2010. dec. 6. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hello mester :D Így a haveromnak szoktam köszönni.
2010. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor gát?:) nem az jön le belőle h arra célzok, milyen jól játszott? túl haverkodós?
2010. dec. 6. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:

én inkább így írnám, ha össze akarsz jönni vele:


Hello Bajnok! Leszel az én Bajnokom? :)

2010. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kosz feldobtad a napom:-D

Amugy igen ilyet inkabb havernak mondunk. Valami visszafogottabbat inkabb.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ez olyan haverkodós, neked nem ez kell, neked olyan pasizós szöveg kell. Vigyázz az ilyen szavakkal, mert tényleg úgy fog rád nézni, mint egy haverra...
2010. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!