Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok azzal a sráccal aki tetszik nekem.Egyik ismerősömtől tudom, hogy nem jövök be neki.De viszont ha a suliban meglátom a srácot,s a bnőimmel beszélek, vagy épp olyan helyen vagyok ahol lát akkor azt veszem észre,hogy állandóan figyel.Vajon mit akarhat, ha nem jövök be neki?Tudom h engem figyel mert csak én voltam arra fele...???!!
2010. dec. 5. 22:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyszerű... Ha az ismerősöd lány akkor valószínű hogy neki is tetszik a pasi és azt akarja hogy ne gyertek össze... és ennek érdekében hazudik neked arról hogy mit gondol rólad a pasi... amúgy meg ha téged les mindig valószínű hogy tetszel neki :) szerintem próbáld ki azt hogy szemezel vele... kacsingatsz rá.. ez eléggé biztató és előbb utóbb odamegy majd hozzád ha meg nem akkor sincs semmi.. egy próbát megért....
2010. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

"tudom, hogy nem jövök be neki.De viszont ha a suliban meglátom a srácot... ...azt veszem észre,hogy állandóan figyel"


a válasz benne van a kérdésbe

nemjössz be neki de biztos jól nézel ki és szivesen lefeküdne veled

2010. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ismerősöm fiú, és a haverja is :D

1 próbát azért megér :)

2010. dec. 5. 22:48
 4/5 anonim válasza:
100%
Akkor meg a haverja féltékeny és nem akar titeket együtt látni :S sajnos vannak ilyenek :(
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy ez az ismerősöd beléd van zúgva?:-)

Egyébként én a helyedben magam deríteném ki, h bejövök-e a másik srácnak.Úgy, ahogy már előttem leírták, szemezz vele, sőt én megpróbálkoznék vhogy szóbaelegyedni vele.

2010. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!