Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? 14 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14 éves fiú vagyok, a lány szintén.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztáyunkban, aki nagyon tetszik. A többi fiúnak is tetszik, bár ők minden lánnyal így vannak aki a közelükben van. A lányok az okos, vagy a hülye fiúkat szeretik?
2010. dec. 5. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokan azt fogják írni, hogy a bunkókat, de az igazság az, hogy nem tudjuk, hogy kiket szeret a lány...

Minden esetre ne legyél vele bunkó, csak legyél önmagad, nyitott, jó fej, értelmes, illedelmes... Nem baj ha hülyéskedsz, vagy titokzatos vagy egy kicsit, sőt jó! De bunkó ne legyél max néha egy kicsit viccből, de azt tudja, hogy vicc a lány! Hívd el valahová, aztán kiderül mi lesz!

2010. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A lány szintén 14 éves fiú? XD
2010. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát bazeg én 14 évesen a leghülyébb voltam a suliban, de vagy 20 csajom biztos volt éretségiig
2010. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érezd magad jól vele és ha összejönne a kapcsolat, ne nyomd el a lányt pl. a féltéknyeséggel. Még nagyon fiatalok vagytok és nem valószínű, hogy örök kapcsolat lesz...:S

Ha nem jönne össze, ne keserdj el, nem veled van a baj! Egyszerűen ennek a lánynak vagy nem tetszik a külsőd vagy a belsőd...De az utobbira akkor van esély, ha gyógyos vagy, bunkó vagy, unlamas stb...

Legyél önmagad és ne akarj másoknak megfelelni, főleg ne egy "ismeretlennek!". Ne legyél rabszolga!

2010. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig nézz a lány szemébe, ha vele beszéltek, vagy azt lássa, hogy kívánod...De ne a földet nézd vagy ne játszd a félénk embert...Ha az elején zavarban vagy kicsit, nem baj, de ha nem tudsz ebből kitörni az igen.
2010. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szintén 14 éves :D
2010. dec. 5. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:

hát. figyelj ez változó...

Sztem van 1 bunkó haverod mond neki h mászon rá és ha ellöki onnan magától akor nem a bunkókat.

Vagy csinált úgy szerintem h add önmagadat.az jön be a csajoknak a legjobban ja és ha szereted ne h kimutasd neki mert nekem is ez volt a baj h kimutattam. ez tapasztalat.


Ha csak meghúzni akarod akkor csinálj valami terko dumát meg nagyképűsködj és vidd el bulizni ahol lekapod és haza fele meg bemész hozzá.

2010. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!