Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Parázzak miatta vagy ne (csók)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázzak miatta vagy ne (csók)?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még nem csókolóztam..


Van aki azt mondja h nincs okom idegeskedésre mert ez magától értetődő,ösztönszerű dolog..én viszont mégis nagyon izgulok..;legfőképpen attól h ő nem fogja észrevenni,ugye?:s vagy nincs jelentősége és akár nyugodtan el is mondhatom neki?:)

egyáltalán tanácsok:mire figyeljek?mitől csókol valaki jól\rosszul?


2010. dec. 5. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A baratnom nekem ajandekozta elete 1. csokjat, azota is eggyutt vagyunk. Nekem nagyon jol esett, hogy en avattam be.

18 f/karpatalja

2010. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ma 09:40: Egyértelmü, hogy kamuzol. Ha nem akkor te vagy a legfiatalabb akit itt láttam valaha is és nem is lehetnél itt.
2010. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az h 9 éves ha tényleg annyi abban csak az a gáz hogy itt ül gyakorikérdések előtt...

am meg már 6 évesen csókolóztunk oviban... :)

2010. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
18/f 11:15kor..és te észrevetted rajta vagy ő mondta el h az volt az első?:]
2010. dec. 7. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!