Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Parázzak miatta vagy ne (csók)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parázzak miatta vagy ne (csók)?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még nem csókolóztam..


Van aki azt mondja h nincs okom idegeskedésre mert ez magától értetődő,ösztönszerű dolog..én viszont mégis nagyon izgulok..;legfőképpen attól h ő nem fogja észrevenni,ugye?:s vagy nincs jelentősége és akár nyugodtan el is mondhatom neki?:)

egyáltalán tanácsok:mire figyeljek?mitől csókol valaki jól\rosszul?


2010. dec. 5. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire izgulsz lehet még remegni fogsz, szóval le fogsz bukni :) jön magától, ezt nem lehet elmagyarázni, csinálni kell :D
2010. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

figy: elmondom hogy kell:

felhívod a lakásotokba kajálni, utána csinálsz egy pírítóst( lényeges hogy fokhagymás legyen , az serkenti a csajok csókingerkeltő receptorainak működését, amik endorfin csókmorfidokat állítanak elő) ezután jöhet a csók, a siker garantált( de komolyan)

2010. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne mondd el neki :D

valóban elcsépelt, de ezen tényleg nincs mit izgulni, a háromszázhuszonötödik csókot is ugyanúgy el lehet bénázni, mint az elsőt, hamar belejössz, meglásd :)

2010. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

persze fokhagyma.. hülye.. XD

nem baj h nem csókolóztál először csak sima szájra puszi azátn szép lassan :D ahogy jól esik

2010. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez tök édes...

23/f

2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Én is idegeskedtem miatta hogy mi lesz ha elrontom!

Mondtam neki hogy ez volt az első ő meg nem akarta elhinni.

14/L

2010. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jön majd magától :) Nem lehet elmagyarázni, ahogy a többiek is írták már :)
2010. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod neki(sőt szerintem mondd is el) .

Nem baj , hogy izgulsz... de tudd, hogy tényleg minden menni fog.. magától jön :D

2010. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem se volt gondom vele, tavaly suliban simán félrehívott, és megtörtént. Nem kell izgulni.

9/L

2010. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó!!

9?????????

mármint kilenc???????????

uhhhhh

2010. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!