Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a fránya Facebook, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fránya Facebook, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit láttam Facebookon elég sok közös ismerősünk van de személyesen nem ismerjük egymást. Nekem nagyon bejön csak az a baj hogy a való életben nem igen keresztezzük egymás útjait, mivel én már egyetemista vok egy másik városban ő meg még középiskolába jár. Egyedülálló szereti a focit úgy mint én stb. stb. Igazából nem tudom hogy nyithatnék feléje nem szoktam neten ismerkedni, meg igazából nem tom mennyire gáz ez meg nem is tom mit írjak. Tanácsokat szeretnék kérni. (Degeneráltak kíméljenek)
2010. dec. 4. 20:27
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
100%

Szia látom elég sok közös ismerősünk de még nem láttalak élőben és eléggé megtetszettél.


sztem nem joo de probáld megXDd:D

2010. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

ha az életben nem keresztezitek egymásútjait, tök felesleges egy netkapcsolat

keress egy hús-vér csajt

2010. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát csak egy tipp...

kommentelj sokat olyan helyre ahova ő is, mittomén ha ír egy jó ismerősöd képe alá,akkor írj te is, akár hozzá címezveis, mittomén hogy "igaza van a lánynak" vagy bármi, és igyekezz valahogy beszédbe elegyedni vele. ha már egyszer kétszer így beszélgettetek kommentekben akkor vedd fel, és írj rá cseten hogy jófejnek tűnt, és amugyis sok közös ismerősötök van gondoltad felveszed megismerkedhetnétek:D

2010. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az érdekeljen a legkevésbé, hogy mennyire gáz, és ne törődj a sok Tökéletes Emberrel, akik elégetnék az internetet, mert ők simán csak ostobák, ostobák tanácsára meg ki kíváncsi?

Ha úgy érzed, megéri, próbáld meg, akár úgy, hogy nyíltan elállsz, hogy megtetszettél, ismerkedjünk. Persze ne ilyen sablonosan, villants meg valamit az egyéniségedből. Nekem bejött.

2010. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Facebook kiírja h milyen eseményen vesz rész esetleg csatlakozz hozzá meg ha sok közös ismerősötök van akkor vmi buliba csak összetudtok találkozni ez csak szervezés kérdése no meg baráti segítség
2010. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!