Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha egy párkapcsolat se?

Figyelt kérdés

Szépnek tartanak a többiek és szerintem is az vagyok. Teljesen átlagos szépség. Valami miatt sose volt még kapcsolatom. Minden buliba, minimum 10 csávó jön oda hozzám akik nagyon jól néznek ki, de vagy csak smárolni, vagy dugni akarnak. Utcán is tök sokan jönnek. Akik meg járni is akarnának velem azok meg vagy nagyon csúnyák, vagy buták, parasztok. Barátaim azt mondják, hogy azért nincs senkim mert túlságosan válogatós vagyok. De ez nem igaz. Szerintem az nem olyan nagy kívánság, hogy az illető ne legyen egy pö.csfej, ne legyen egy paraszt, vagy a mai nagy divat kis "páwafiú". A külső már nem is olyan fontos nekem, csak legalább ne legyen annyira bűn ronda.

Szerintetek miért lehet? l/18


2010. dec. 4. 18:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ja és én normális hangnemben beszéltem veled. Valami pszichológiai dolog lehet a válasz arra, hogy ilyen hevesen reagáltál a kérdésemre. De természetesen a negatív "kritikát" is elfogadom, ha azt kellő módon teszik meg.
2010. dec. 4. 18:49
 12/23 A kérdező kommentje:
Többieknek pedig köszönöm a válaszokat. :)
2010. dec. 4. 18:49
 13/23 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ismernél tudnád hogy milyen is vagyok, ne ítélj láthatatlanba=/ köszi..

Hát kicsit se vagy beképzelt mikor olyanokat írsz hogy.. jól nézek ki o.O

hát ha így állsz hozzá hogy én jól nézek ki.. ő nem .. akkor nem is nagyon lesz:) meghúznak,dobnak

2010. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tényleg úgy van ahogyan írtad, azaz szép vagy és ennyi pasi próbálkozik nálad, nem lehet hogy az átlagos követelmények mégsem annyira átlagosak? :)

Ha gondolod kifejthetnéd az elvárásaidat, külső belső egyaránt, kiváncsi vagyok :)

Köszi

2010. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna ezt a kérdést :) ugyanebben a cipőben járok és ugyanolyan idős is vagyok mint te. Szerintem az a legnagyobb gond, hogy a korunkbéli fiúk a könnyen kapható csajokat keresik és aki komolyat akar, legyen akármilyen szép is, azzal nem foglalkoznak. Szerintem úgy 22-23 felett keresgélj, azok a srácok már komolyabbak és nem az ilyenekben lelik az örömüket. Én is ezzel próbálkozok, egyszerűen kisfiúk még a fiatalabbak.
2010. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolgató akivel már egy órája vitatkozok! XD

Nem, egyáltalán nem vagyok beképzelt, csak tisztában vagyok magammal kívül-belül, ami szerintem fontos. Nem azt mondtam, hogy jajjj milyen gyönyörűség vagyok, mindenki csak engem akar stb... Annyit mondtam, hogy szépnek tartom magam és átlagosnak. Átlag szép lányból pedig Dunát lehetne rekeszteni. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy beképzelt, vagy satöbbi. Pedig én se ismerlek téged. Onnan tudtalak így "elemezni" (amire azt mondtad hogy nem is ismerlek), hogy te voltál az egyetlen aki felháborodott a kérdésemen. A többiek normálisan tudtak válaszolni. Lehet, hogy csak rossz napod van. Mint ahogy nekem is. :)

2010. dec. 4. 19:12
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez egy jó dolog, hogy tisztába vagy magaddal mert van sok csaj akiből pont ez hiányzik, és hogy nem sikerül semmi az azért is lehet mert valahol te se tudod milyen lenne számodra az ideális pasi vagy esetleg még nem találkoztál olyannal aki "megfogott" volna. De kíváncsi lennék arra hogy az utcai leszólításból hogy tudod megítélni, hogy járni szeretnének veled...
2010. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Az utcai megszólítást úgy gondoltam, hogy utcán megszólítanak, meghívnak valamire, beszélgetünk, felvesz msn-re. Eltelik egy kis idő és akkor mondja. De inkább nem mondok mostmár semmit, mert megint én leszek a kis beképzelt hülye kur.va. Még egyszer köszi a válaszokat.
2010. dec. 4. 19:25
 19/23 anonim ***** válasza:
Ez a beképzelt hülye kis k...a hülyeség mert szerintem ez akkor lehetne mondani ha pl. a pénz miatt válogatsz hogy nincs elég pénze. De azért mert valaki nem tetszik vagy tetszik csak nem arra akar téged ezért nem vagy hülye kis k...a. Szóval ne adj mások véleményére:)
2010. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Basszus akkor én pont abba a cipőbe járok mint te :D

én is válogatós vagyok, valamint nem minden stílusú lány jön be nekem! :S például ezek a plázacicák stb. :S

remélem te nem vagy ilyen :) 17/F


HA van kedved beszélhetünk, vagy megadom az MSN-em :))


Szia,Norbi

2010. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!