Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze soha egy párkapcsolat se?

Figyelt kérdés

Szépnek tartanak a többiek és szerintem is az vagyok. Teljesen átlagos szépség. Valami miatt sose volt még kapcsolatom. Minden buliba, minimum 10 csávó jön oda hozzám akik nagyon jól néznek ki, de vagy csak smárolni, vagy dugni akarnak. Utcán is tök sokan jönnek. Akik meg járni is akarnának velem azok meg vagy nagyon csúnyák, vagy buták, parasztok. Barátaim azt mondják, hogy azért nincs senkim mert túlságosan válogatós vagyok. De ez nem igaz. Szerintem az nem olyan nagy kívánság, hogy az illető ne legyen egy pö.csfej, ne legyen egy paraszt, vagy a mai nagy divat kis "páwafiú". A külső már nem is olyan fontos nekem, csak legalább ne legyen annyira bűn ronda.

Szerintetek miért lehet? l/18


2010. dec. 4. 18:04
1 2 3
 1/23 Funktasztikus ***** válasza:
nah ezt én se értem:) ez szinte lehetetlen!
2010. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem is lehetetlennek tűnik, pedig tényleg így van. Lehet, hogy pont olyanokkal akadok össze akik mindenkivel csak du.gni akarnak. :S
2010. dec. 4. 18:07
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is válogatós vagyok, és elv ezért nincs fiúm, de már nem is érdekel. Mjad ha lesz lesz :)

am tudok neked 2 példát mondani. 2 bnőm, az egyik szép nagyon, 18 éves koráig nem volt pasija, mostmeg olyan sráccal jár h hujjujj még nekem is tetszik.

Másik, kicsit csúnyácska, és a jópasiknak nem jön be ezért összejött egy ronda paraszttal, de basszus sokszor azt sem értem mit mondd a srác akkora falusi! ->na ezt a hibát ne kövesd el:)

nyugi, neked is eljön majd az időd. Ne légy ribi, ne add oda magad akárkinek, mert megbánhatod. Ja, és járj nyitott szemmel

Sok sikert!

2010. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Végigolvastam, de a kérdés és az első mondat elolvasása után már tudtam a választ. Nagyon válogatós vagy.
2010. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Na pont mint én, csak én kicsit idősebb vagyok, már kezdem feladni, de én azért vagyok válogatós, mert aki nem vonz az nem vonz, ha ez válogatás akkor az, de mindenki annak nevezi aminek akarja. Vannak elvárásaim, de csak azért, mert az élet minden terülezén, sőt magammal szemben is, és akihez nem vonzódom azzal, hogy lehetnék boldog, meg ő sem lenne az velem, mert vonzalom van szerelem nélkül, de szerelem nincs vonzalom nélkül.:)
2010. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat különösen a 18:23-asnak, bocsi nem akartalak megbántani. Gondolom azért írtál ilyeneket mert neked se jön össze egy komolyabb párkapcsolat, de a külsőd miatt. Ne aggódj találsz biztosan valakit előbb utóbb :)
2010. dec. 4. 18:36
 7/23 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs szerencséd.
2010. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hmm.. képzeld párkapcsolatban élek =)

o.O Csak az a vicces, hogy neked a "jó" nem jó :)Nem fogsz nagyon találni senkit, sajnállak:(

2010. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves 18:40-es! Nem kell sajnálni. Mellesleg nem értem mi bajod van. Lehet, hogy ezzel kapcsolatban van egy rossz emléked. Én meg nem gondolom magam egy hülye pi.csának, csak azért mert átlagos követelményeim vannak, és nem jövök össze mindenféle seg.gfejjel, mint például amilyen te is vagy.
2010. dec. 4. 18:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Próbálj összegyúrni a két típusból egyet, aki tetszik is neked és járni is akar veled. Ne add fel:D
2010. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!