Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon fura srácról lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon fura srácról lesz szó. Lent 17/L?

Figyelt kérdés

Mindenkivel bunkó,zárkózott.Velem egyszer kedves volt,mint még senki mással(tudtommal).Aztán pár napra rá megint bunkó lett velem..Elhívtam társasággal,jött,aztán haza is ment (mert hogy nem akar jönni).Összevesztünk,nem is köszöntünk utána,de láttam hogy néz.Aztán 3-4 nap múlva rám köszönt.

1-2 szót váltottunk,játszotta a fejét hogy megint bunkózzon.Aztán nem szóltam hozzá.Ültünk a város közepén egy padon.Direkt kussoltam..Erre Elment.Utánakiabáltam hogy SZIA !! Erre integetett hogy helo. Most akkor mi van? Ttszehetek neki? Vagy ennyire utál?


2010. dec. 4. 15:52
 1/9 Funktasztikus ***** válasza:
ez egy tapló szószerint de lehet hogy csak igy mutatja ki az érzéseit kitudja:)
2010. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ff vagyok és sz@rik a fejedre. :) Ezt komolyan mondtam!
2010. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Funktasztikus ***** válasza:
de drága FF ez enm teljesen biztos.. igaz 80%:D de lehet csak igy akarja kimutatni a szeretetét nem?
2010. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

vagy a bunkóság csak egy álca ? és ezzel akarja megvédeni magát a csalódásoktól

szerintem próbálj meg vele többet beszélgetni és figyelj oda rá ,rögtön ki fog derülni 1-2 hét alatt hogy mi is a helyzet

2010. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aaaa szerintem nem.


Én is egy ilyen bunkó állat vagyok a lányok szerint! :)


A suliban kb, az összes osztálytársaim közül aki lány, mindel legalább egyszer beszélgettem, hogy talán lehet valami. :P


De egyikből sem lett semmi.


Szerintem fél a kudarctól,de tetszel neki.. :)


De annyira ne erőltesd, megvallva annyira ne vagyok bunkó, csak annak tartom magam. :(

2010. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 2- hozzászóló vagyok. Ne áltasd magad! Jobban jársz!
2010. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mocskos k*rva életbe!


Mindig azt hiszem hogy nem kifizetődő bunkónak, szemétnek, g*cinek, titokzatosnak lenni, de mindig megtalálom arra az élő példát hogy a csajok erre gerjednek valamiért.


Igen, tetszel neki és közben jót játszik veled, te meg csak forgatod a fejed, hogy mi is van most.


Mostantól megfogadom a haverom tanácsát.

2010. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csibo Válasza


Saját észrevétel szerint a Rosszfiúknak áll a világ ma.

Bunkó biztos a Rosszfiú kategóriába tartozik ezért jönbe neked vagy csak kinézet miatt.

Visszatérve a csávóra hááát nemlátok sok Rációt abban amit csinál nekem a csajozási módszerem az messzevan ettől bár lehet ezzel is sikert fog elérni, ha a férfi nem ad jelet a lánynak hogy igenis tetszikneki, akkor te add a jelet, végül is ez 2 emberes dolog.

2010. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is egy bunkó

tetszel neki, de nem fog megváltozni miattad

2010. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!