Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jogosak a rapperek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogosak a rapperek által megfogalmazott kritikák a nőkre nézve? Miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 14:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nem az vagyok én... nincs közöm a dologhoz, érdeklődés szintjén kérdezem
2010. dec. 4. 15:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Egy rapp szövegben az előadok bánatait, örömeit, sérelmeit, élet tapasztalatait és nagy okosságait hallhatod vissza ha ügyes és tud képekben írni/énekelni akkor te is képes vagy megtalálni benne magad...van egy kettő ügyes srác pl.: The Steve és még mások... tudod ők a modernkor költői.
2010. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Moszuke ***** válasza:

ja elnézést nem is válaszoltam a kérdésre csak fejtegettem a hülyeségemet...

én az vagyok aki tudja, hogy milyenek a nők, de hiszem, hogy van köztük EGY akit remélem egy nap megtalálok..:)és lehet, hogy már megtaláltam:D lassan teljes korlátlan bizalmat szavazok neki aztán majd meglássuk csalódok-e:)


tudjátok miért jó a rap zene? mert a frankót mondják meg benne mindig...:)

csak hallgass bele sub bass monster 1-2 számába.:) ajánlani tudom.

2010. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Funktasztikus ***** válasza:
vagy pl BEERSEEWALK
2010. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Funktasztikus ***** válasza:
subb ot is imádom:D
2010. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezek a rap-sz*rok önbeteljesítő zenék, amcsihonban is nyomatják az értékromboló zenéket, aztán tessék lássék, 60-as években még erkölcsösnek számító fehér nőkből mi lett mára. Nehogy azt hidd, hogy alapból belénk van kódolva ez vagy az, de vannak az embernek gyengéi, ezek az agymosó irányzatok pedig előhozzák ezeket és az akaraterőt, méltóságot, tartást, stb-t lenyomják a p*csába.
2010. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Moszuke ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5EbSp5XDTcY&NR=1


valaki linkelt egy cuccot és ez meg ott volt a play listben:) nagyon ott van:DD

na erről van szó kérem szépen:)

amúgy a rap zenében az a jó amikor hallgatod arra figyelsz és kikapcsol az agyad:) imádom:)


ui.:

nem SUBB csak SUB:)

van is egy nóta erről amikor helyette szarul kifújt tegek.. és a szomszéd odakiált hogy Samsung masteeeer:DD

2010. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Moszuke ***** válasza:

***de vannak az embernek gyengéi, ezek az agymosó irányzatok pedig előhozzák ezeket és az akaraterőt, méltóságot, tartást, stb-t lenyomják a p*csába.***


két dolgot gondolok:

1.)neked jó ha volt 1-2 csalódásod és ezért vannak még ilyen "értékeid" a nős kérdéssel kapcsolatban..


2.) te egy lelkileg k*rva erős ember vagy.

2010. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15:31

Szánalmas vagy :D Kb semmit nem tudsz te a rapről csak amit láttál a médiában ezeket a csilivili szarokat. "60-as években még erkölcsösnek számító fehér nőkből mi lett mára" Ehhez a rapnek mi köze van? Discoban szerinted mit csinálnak a csajok? "akaraterőt, méltóságot, tartást, stb-t lenyomják a p*csába." Akaraterő, méltóság, tartás még is melyik rapp számban "mossák" az agyad hogy az akaraterőd a méltóságod és tartásod dobd el? Tájékozódni kéne először és nem összefüggéstelen baromságokat mondani.


Üdv.

2010. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!