Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó megoldás? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
épp most ért egy szerelmi csalódás,és már nem először.és ebbe belefáradtam.úgy döntöttem h most szépen fel fogok állítani magam köré egy falat aki mögé senkit nem fogok beengedni.már elegem van h ha szerelmes leszek és kiadom az érzéseimet akkor annak általában csalódás a vége.de ennek most vége.segítsetek!!!köszönöm.
2010. dec. 4. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Falat ne is állítsál, de az valóban jó ötlet, hogy nem mondasz el mindent a másiknak egyből. Aztán majd ha így is akar téged valaki, akkor azzal már könnyebb lesz. Csak győzd megállni, hogy nem mondasz semmit.
2010. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ideig-óráig működik. Az ember társas lény lévén nehezen viseli a magányt, ami szép lassan megtöri, majd az idő vas fogával megrág :).

Ne falat húzz magad köré, hanem légy óvatosabb. Bezárod magad, annak jó vége nem lesz. Válassz partnert körültekintőbben, ha létrejön köztetek a kapcsolat, megtörtént a nagy bemutatás szülőknek, akkor kérd ki szüleid véleményét ŐSZINTÉN. Nem csak azért vannak édesanyádék, hogy etessenek, pénzeljenek, házat adjanak. Nem okoz problémát, ha megcsinálod azt, amire kérnek is ;). Mást hirtelen nem tudok tanácsolni^^.

2010. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem ne sajnáld ennyire magad.

2010. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és egyáltalán nem sajnálom magam.csak szimplán elegem van.ennyi.köszönöm mindenki válaszát.várok még válaszokat.
2010. dec. 4. 12:25
 5/10 Funktasztikus ***** válasza:
hallod ne zárkózz el ezzel csak magadnak ártaszz nem másnak:S
2010. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is.nem szeretnék teljesen elzárkózni,csak már fogalmam sincsen h mit kéne tennem.h mi lenne a helyes viselkedés pl.aminek nem az lenne a vége h csalódok.
2010. dec. 4. 12:57
 7/10 Funktasztikus ***** válasza:
ismekedj és ne feltétlen a barái körödböl...az élet sok pofont ad de tedöntöd el hogy felállsz e vagy padlón maradsz:)
2010. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindíg felállok mert kénytelen vagyok,de már egyre jobban elegem van.és már félek belekezdeni egy kapcsolatba.
2010. dec. 4. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Akármit is mondasz, nagyon sajnálod magad.

Ha biztosan nem akarsz soha többet csalódni, akkor jó megoldás, hogy nem kezdesz új kapcsolatba. Amíg ez a legfontosabb, ne is kezdj bele!

2010. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

segítek a tesóm építész. de az anyagot te hozod a falhoz.


("felakarok huzni magam köré egy falat, segítsetek")

2010. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!