Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem találok ilyen lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Mért nem találok olyan lányt, aki nem cigizik, nem hót részeg minden péntek és szombat este, nem katizik(amolyan drog féle aki nem ismerné). Nem vagyok egy 0-24 kocka, elég sokat vagyok erre-arra a nyagyvárosi életben. Volt pár barátnőm, hol én hol ő nem felelt meg a másiknak. A lényeg tehát hogy van-e még olyan lány aki nem csinálja ezeket? Mostanság sok olyat látok hogy a korombeliek egy 20-30 éves palival vannak. Nem értem.

16/f


2010. dec. 3. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
mert olyan, aki szép is, nem létezik
2010. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglepő ez a kati dolog, én 21 vagyok, de ezen az oldalon olvastam róla először. Nagyon jól teszed, hogy ilyen kábszeres alakokkal nem ismerkedsz. Valószínűleg azért vannak a normálisabbak idősebbekkel, mert te talán nem csinálod ezeket amiket felsoroltál, de a többi korodbeli srác igen. Szóval próbálj jó sulik környékén nézelődni :)
2010. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dag ***** válasza:

Hát ilyet nem találsz!

Azért vannak idősebb pasival mert azok meg tudják nekik venni a drogot, piát, kocsit, buliba elviszik őket meg stb...

Az csak kamu hogy a komolyságuk végett!

2010. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:
elsönek üzenem nincs igazad:) én most egy olyan csajal ismerkedem és gyönyörü:P:Pegyszerüen imádom és még öregebb is nálam 1 évvel szal tökéletes:P kerss haver egyszer találsz...de tisztelendö hogy nem vagy parti drogos..
2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én ilyen vagyok, csak néha járok el pénteken :D(mmint no cigi meg drog)

azt meghogy szép vagyok, nem tudom. egy kicsi önbizalom hiányom van, de mondják hogy szép vagyok meg már volt is barátom :D

2010. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy párat... De velük az a baj, hogy nem szabad tétovázni, ha hajtasz rájuk. Mert mindnek van barátja... Aki keres, az talál... egyszer...
2010. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem sikerült egy ilyen lányt kifognom. Merem állítani hogy nem gyakran találkozom hasonlóval.
2010. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 heszter válasza:

Egész sokan vannak, csak várd meg míg felnősz:):):)


Én is ilyen vagyok, de már 19...


Ebben a korban már nem menő cigizni és részegnek lenni (mmint a lányoknak).

2010. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rossz környezetben laksz sztem mert én megolyan csaj nem ismerek amilyet felsoroltál!Nálunk az osztályba mind össze egy csaj iszik meg jár el rendszeresen bulizni!Mégis szép csajok járnak az osztályomba!Keress akkor majd csak találsz próbálj meg máshol keresni!
2010. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!