Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon csak a pasik keresnek lányt, vagy fordítva is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
fordítva.én lány vagyok és én is ismerkedtem már társkeresőn.
2010. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Funktasztikus ***** válasza:
bocsi de te tényleg ilyen hogy is mondjam hülye vagy?:)mert a nöknek meg van tiltva vagy mi?
2010. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi párként fiút, ami bár egyszerűnek hangzik nagyon nem az...
2010. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kriszti83 ***** válasza:
Ez oda-vissza működik :)
2010. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csak pasik keresnének lányt, akkor eleve a lányok nem is regisztrálnának. Gondolkozz... Minek regisztráljon fel egy társkeresőre, ha nem keres senkit? :D
2010. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keresnek a lányok is, egyszer egy lány írt nekem. hát én nem akartam vele inkább találkozni. messze is lakott, meg nem is volt egy csúcsszépség. félreértés ne essék, nem kell csúcsszépség, de legalább ne lakjon messze. na de keresnek ez a lényeg
2010. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányok is keresnek pasit, de csak jóképűeket.
2010. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!