Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a csóktól. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és nagyon szeretjük egymást.7 hónapja járunk.Tudja, hogy még nem csókolóztam és nagyon türelmes velem,de tudom a barátjától,hogy nagyon szeretné ha megcsókolhatna.Bevallom félek a csóktól.Mit csináljak?Engedjem neki,hogy megcsókoljon?Kérlek segitsetek.(Lány vagyok.)
2009. jan. 17. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd hát nyugodtan. Hidd el nem fog fájni, sőt! Én is féltem az első előtt, de felesleges volt. Ha már ennyit vártatok vele, biztos, hogy szép emlék lesz. Hajrá!
2009. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

7 honapja jartok es meg nem csokoloztatok????? hany evesek vagytok? es akkor hogy mutatjatok ki h szeretitek, h torodtok 1massal?


szerintem amig nem akarod, ne probald ki de lassan itt az ideje. embereld meg magad, dontsd el h mikor legkozelebb talalkoztok megcsokolod/hagyod hogy megcsokoljon.


en is feltem, de 1 nap eldontottem h ez igy nem mehet tovabb. az uton arrafele osszeszedtem minden batorsagom es mikor talalkoztunk 1bol megcsokoltam. meglepodott de tetszett neki :)


az elso valoszinuleg hasonlitani se fog arra amit elkepzeltel es eleg jo eselye van h 1 gusztustalan nyalas egyletnek fogod tartani, valamint nem fogod erteni h masok mit szeretnek benne. de idovel osszehanglodotk es rakaptok az izere.

persze lehet h nagyon jo lesz, de ha nem, semmikepp ne keseredj el. a csokolozast is tanulni kell.

remelem jol sul el. hajra :)

2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az első annyira jó volt, hogy máig emlékszem rá :-)
2009. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell izgulni!:)


Én a barátommal már több,mint fél éve vagyunk együtt,de körülbelül 4-5. hónapnál tarthattunk,amikor elsőnek csókolóztunk:)Egyszerűen csak jött,Csók persze volt végig elejétől fogva,de egyszer csak hosszabbra húzódott és a sok kis csókból lett egy hosszú csókolózás:) imádom,nagyon jó Vele! Ne félj.

2009. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kortól is függ a dolog, ha mondjuk 11-12 évesek vagytok, (bocs, ha nem annyi vagytok, nem rosszindulatból mondom!!!) akkor teljesen rendben van az is, ha nem csókolóztok.

Ne más döntse már el, mit kell tennetek a saját kapcsolatotokban, és mikor! :)

Amúgy a csók nem egy félelmetes dolog először sem, látod, én 14 évesen csókolóztam először, és 28 éves koromra se tudtam róla leszokni! Ha úgy alakul, próbáld ki, legfeljebb ha mégsem tetszik, abbehagyhatod, elkaphatod a fejed, senki nem fog kényszeríteni, hogy folytasd - majd akkor legközelebb! :)

2009. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, várom, h mit reagálsz, mert én egyetértek az előttem szólókkal. :)

Hűűű, én is mennyire izgultam... Azon a nyáron töltöttem a 19. évemet. És tudtam, h meg fog csókolni, és már napokkal előtte készültem rá... És hát, az első az nagyon vicces volt. De a többi? Hmmm. Szóval hajrá! Ne félj :)

2009. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én alig vártam, hogy kisebb megszakításokkal "túlessek" rajta.

Hát őszintén szólva nekem nem az a hatalmas húha de nagyon jó dolog volt és sajnos az akkori partnerrel abszolút nem volt annyira jó, mint azután a kapcsolat utániak.

De mondjuk én csak egy hónapot vártam vele, nem is tudom, csak úgy jött.

Szóval no para, ezt elrontani nem lehet, kivéve, ha sokat, és erősen harapsz, de ez annyira nem fenyeget :D

Majd belejössz szépen fokozatosan:)

2009. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hali.tom mirol beszélsz dehidd el nem fogod megbénni csodés egy dolog.de annyira h amlékszem az elsore is
2009. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
7 hónapja jártok és még nem csókoloztál?...no nem baj mihamarabb próbáld ki mert jo:D
2009. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szerintem öleld át és akk talán meg tod csinálni v csukd be a szemed és egyszerűen smárold le azt csá
2009. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!