Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha látok az utcán, boltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látok az utcán, boltban stb. ilyen hétköznapi helyeken egy szép lányt hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy olyan lányokat akiket nem ismerek hogyan szólítsam meg, illetve mivel, mit mondjak neki? :S Elég nehéznek tűnik, de úgy odamennék egyszer, mások meséltek hasonló szitukat ahol működött. Segítsetek ti is! Köszi
2010. dec. 2. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha jól sejtem a kérdező nem egy 30-40éves ipse. inkább tippelek 15-17év köré. Na most ebben a korban ha valaki ad a külsejére (ápolt stb) akkor biztosan értelmes ember, nem pedig egy perverz állat. a másik meg az, hogy az előttem szólónak van igaza: nyílvános helyen nem erőszakol meg senki, ha meg meg akar erőszakolni, akkor nem megy ismerkedni, csak megprobálja a dolgot.


mellesleg engem is érdekelne egy a leszólítós téma:D életembe 1x mentem oda ismeretlen lányhoz, de még azelőtt berezeltem és elköszöntem, hogy a nevét megtudtam volna :( azota is bánom. nagyon szép lány volt :)

2010. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Oké, szerintem akkor sem így kell ismerkedni.. Továbbra is gyanakvó leszek, lehet én vagyok túlságosan bizalmatlan az emberekkel, de nem fogok utcán ismerkedni. Továbbra is kitartok amellett, hogy a kérdezőnek is inkább az ismerőseinek ismerősei között kéne szétnéznie, nem az utcán.

Megkérdezhetem, hogy Pesten laksz-e? (Ugye nem?) Ha mégis, akkor nagyon optimista a hozzáállásod, kicsit talán túl optimista.

Még mindig nem tudom lány vagy-e, vagy fiú. Ha lány vagy akkor te is pontosan tudod, hogy milyen (enyhén szólva) rosszindulatú beszólásokat szokott kapni egy fiatal lány az utcán. Tudom, hogy nem minden ember olyan, de ezek után nekem elveszett a bizalmam az ismeretlen emberekben.

Ha fiú vagy szívesen mondok neked néhány ilyen megalázó beszólást, amiket én kaptam...

Ezek után mondja nekem valaki, hogy ismerkedjek utcán..

2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az, hogy fiú vagyok, vagy lány teljesen lényegtelen. Ugyan azt tudom mondani, mint eddig. Ha leszólít egy srác, abból, ahogyan azt teszi, jó eséllyel el tudod dönteni, hogy milyen ember. Ha valaki utánad kiabál valami gusztustalan beszólást, azzal nem kell törődni, de mondhatod komolyan, hogy ha megszólít egy kedvesnek tűnő srác, akin látszik, hogy tisztára zavarban van, el van pirulva stb., ne mond már, hogy azt gondolod, hogy tuti csak meg akar erőszakolni, vagy csak ki akar használni. Vagy ha egy jóképű, határozott srác szólít le, ő valószínű nem megerőszakolni akar, mert tud magának partnert találni, ha meg csak szexet akar, ahhoz te is kellesz, hogy sikerüljön, ha csak kihasznál, az a te hibád is.

Ismételni tudom csak magam: ha ettől elzárkózol, azzal a boldogság esélyét tolod el magadtól, mert a szociális köröd is bezárulhat egyszer és akkor nem nagyon van más...

De ez a te döntésed, csak azért tépem a számat, mert hátha legközelebb mikor egy normális fiú megszólít, akkor ez beszélgetés jut majd eszedbe, vagy ha neked nem, talán van olyan lány aki ezt olvassa, úgy gondolkodik, mint te, de átértékeli a dolgokat.

2010. dec. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Értékelem, hogy segíteni akarsz,meg a jószándékot, de nem fog megváltozni a véleményem.

Én csak azt mondom, hogy nem bízom az ismeretlen emberekben.. (Nem olyanokról beszélek akiket egy barátom útján ismerek meg, mert az teljesen más. Ott megbízom a barátom véleményében.)

De gondolj bele, te is úgy kezdted, hogy rögtön a szellemi képességeimet bíráltad, pedig most már látom, hogy egy értelmes, intelligens ember lehetsz, és mégis...

Tudom, hogy interneten könnyebb ilyen dolgokat írni, mert ez mégiscsak egy arctalan, névtelen dolog, de akkor is rögtön egy beszólással kezdted.

2010. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze. Beszóltam, mert felkaptam a vizet! :) de ez nem a személyednek szólt, hanem a helyzetnek.
2010. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ezekmostmárlényegtelen dolgok!!!! a jelenben
2020. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!