Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van tippetek hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tippetek hogyan tudnám meg hodítani?

Figyelt kérdés

Nem vágom mi van velem :D van egy csajszi aki nagyon bejön tök aranyos stb. most ő a tánc partnerem szalagavatón és egyszerűen ki off-oltam eddig könnyebben ment a dolog most meg egyszerűen nem tudom mivan vele segítsetek :)


18F - 16L


2010. dec. 2. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért gondolom ezt látatlanból, de szerintem tetszel neki. Na jó nem tudom biztosra... xD

Szerintem legyél vele jópofa, mmint kedves és bókolj meg néha poénkodj, de ne túl bután. Aztán ha látod, hogy elpirul vagy csak látod, hogy élvezi akkor hívd el valahova. Esetleg először csak, úgy mintha tánc után ha mentek haza, csak egy baráti sétára vagy vmi hasonló.

Sok sikert!

2010. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szió~

Szerintem beszélgess vele sokat^^

2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
velem mivan*
2010. dec. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!