Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne 1 kérdésem hozátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne 1 kérdésem hozátok bővebben lenet?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akinek már 1 x szerelmet valotam(részegen) és akkor nem jértunk meg nem adott esélyt arra h ismerkedjünk, mert volt akor barátja. most meg szakítottak és nincs senkije, kezdem azt érezni h kezd nyitni felém és most nem tudom h megéri-e nekem h próbálkozak nála megint ti mit csinálnátok a helyembe?. Jah amikor szerelmet valotam neki mondtam neki h szeretem már 4 éve.
2010. dec. 1. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
most elméletileg jobban élünk mint 4 éve, egy próbát megér
2010. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem 4 éve próbálkoztam hanem mostnemrég és akor mondtam neki h szeretm már 4 éve.
2010. dec. 1. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:

próbálkoz, de ne az legyen minden 2. szavad h szeretlek..

Meg ha mégegyszer szerelmetvallaszneki akkor ne részegen.. és inkább szerintem azt mondd h szerelmes vagyok beléd(vagyis ez a lányok többségére jobban hat)

2010. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hàt. ha szakitottak ès most ugy èrzed, hogy nyit felèd, akkor lehet, hogy osszejonne veled, de csak azèrt, mert (ha nem o szakitott), hogy megmutassa az exènek, hogy megkaphat màsokat is, vagy hogy bebizonyitsa magànak, hogy igenis szèp stb. Nem lenne hosszù èletu szerintem. De ha elkezditek megismernie gymàst jobban, ès nem jottok ossze egy ideig, csak utàna, akkor lehet belole valami.

17/L

2010. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy? de gondolom 15-17 körül (bocs ha nem)

szerintem ne szerelmet vallj, mond el neki hogy nagyon tetszik neked és nem-e akarna veled komolyabban is :) és hívd el valahova pl mozi, stb lényeg hívd el randira :)

2011. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova. Menjetek el sétálni vagy valahova üljetek be- semmiképp moziba! -, és beszélgessetek. Aztán úgyis kihozza a szó, hogy párkapcsolatok, stb. Akkor kérdezd meg, hogy emlékszik-e arra amikor szerelmet vallottál neki részegen. Mondd el neki, hogy sajnálod, hogy nem a legjobb állapotban tetted, de csak így ment, mert féltél, de most erőt veszel magadon és újra szeretnéd elmondani, hogy mennyit jelent neked és szereted. (: Sok sikert!:D
2011. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!