Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az első találkozáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az első találkozáskor mit néztek meg nagyon egy lányon?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
mellre bukok msotanság:p
2010. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
első az arc, aztán ha már sétálgatunk akkor megnézem a hátsóját is, és elmélkedek hogy milyen lehetne kutyapózban kennyi neki :D:D:D
2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

hat nem is tudom ha nem lattam elotte akkor az arc :p

axz olozet nekem nem annyira fontos :P de amugy szemugyre veszem minden hol, en akkor szoktam talakozni ha mar lattam elottes is a csajt a talin mar csak az szamit milyen a szemelyisege : ):P ...de ne izgulj mar :P

2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Legelőször is az arca. Ha ez nem szép, nem érdekel. Aztán a haját, hogy jól van-e megcsinálva, és a ruháját, hogy elég igényes-e. A körmét nyilván nem lehet első pillantásra leszűrni, mert kicsi.

Ja, meg persze az alakját.

Ha jó alakja van, az arca szép, igényes a haja, és ad magára, akkor minden rendben van.

2010. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Mindenféleképpen önmagad legyél. Ne adj magadnak egy szerepet amit eljátszol. Az csak csalódásba torkollik.

Öltözködésben, viselkedésben, sminkelésben is Te legyél és ne más. Persze barátnők tanácsát kikérheted sminkeléssel, és öltözéssel, de mind a kettő egy bizonyos határon belül legyenek, ameddig elmész.

Ja és egy jó tanács: Ne add magad könnyen.

2010. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Velem is találkozhatsz nyugodtan!(Csak hogy szokd a dolgot)

Amúgy hány éves vagy?

2010. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szem az első. Ha napszemcsi van rajta... gyors tűkkel lecsalom róla :D
2010. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Először: Testalkat, testtartás, haj (mert ez messziről is látszik).


Aztán, ha közelebb értem: Szem, arc (beleértve mosoly, arckifejezések, szemjáték), bőr, kéz, mell, fenék, derék, lábak, ... szóval ott már mindent, ami jöhet :)


Mindez, persze, úgy értendő, hogy a célszemély viselkedése jó benyomást kelt, különben hamarabb abbahagyom a "tesztet". :)

2010. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Alak/arc/haj. Azért ez helyzettől is függ. Az utcán rendszerint az alakját látom meg először. Ha sikerűl hozzá közelebb menni akkor már az arcát is. A többi (sorrendje) a hormonháztartásom állapotán múlik. Ha olyan kedvem van akkor esetleg csak mell, vagy fenék vagy lábak...ruha
2010. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%
magassága 1m,fogatlan legyen és kockafejű,ezen kritériumoknak feleljen meg.így állva tud c.mizni,nem fogazik és közben a fejéről nem esik le a söröskorsó xd.
2010. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!