Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi az amit ti szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az amit ti szeretnétek tapasztani egy fiún első találkozáskor? 17/f

Figyelt kérdés

Gondolom nem akarjátok, hogy egyből megnyíljon meg ilyenek. Min múlik nálatok első találkozáskor, hogy lesz-e több?

Ismerősöm úgy fogja intézni, hogy megismerjem egyik osztálytársát, aki nagyon bejön kép alapján, meg az alapján amit mondott róla. Kíváncsi vagyok, hogy miket érdemes csinálnom, hogyan viselkedjek. Nem tudom, hogy tudnám elérni, hogy valami elinduljon benne. Úgy érzem, hogy nehéz lesz, mert eléggé szép lány. Nekem is azt mondják, hogy jó pasi vagyok, meg tapasztalom is, de ilyen lánynál még nem próbálkoztam.


2011. jan. 27. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Add önmagad, néha bókolj (tényleg ne vidd túlzásba), ne legyél nagyon nyálas. Beszélj neki, nevettesd meg. Én személy szerint szeretem mikor megölelnek, a lány sem venné rossz néven szerintem :)

17/L

2011. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem legyél figyelmess és nézd a reakcióitt azokra amiket mondassz aztán dobj be pár bókor, aztán már onnantól mennifog szeintem.
2011. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!