Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tapadnak annyian az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapadnak annyian az emós pasikra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert vagy emósok ők is vagy bolondok. Bár majdnem ugyanaz. :)
2009. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Én 22 éves vagyok, az érettebb nőknek már nem emósok kellenek, hanem férfiak. :)
2009. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Na hallod ez jó kérdés, mert néha bezuznám némelyiket már csak szolidaritásból is!:)
2009. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%

azért mert az emosok megjátszák az érzékenységet, lényegében ez a lényege, de enyni erővel mindenki emo aki érzékeny.

nem.

ismerek olyat aki deszkás stiluban öltözik srác nagyon érzékeny és emo zenét játszik, játszott évekkel elötte még a divat elött. de ő nem is öltözik b'zinak.


nos szerintem ugy gondolják ez az új divat hát ezt kell követni. a lányoknak meg bejön h milyen menő a pasija, meg hogy ohhh jaj milyen érzékeny.

de általában ilyen srácokkal az ilyen csajok járnak csak ilyenkor nehéz eldönteni hogy ki a lány.:D

2009. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
tapadnak rájuk? eh én ezt nem is tudtam.. :D nekem semmi pénzért nem kellenének.. :)
2009. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
nekem sem, nekem sem... olyan undorítóak...
2009. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Nekem sem bleeee... hidd el csak a tizenéves korosztály tapad rá. Ha tapad.. felnőtt normális nő nem érdeklődik egy érfelvagdosós depis szomorú pasi iránt.
2009. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%

Hát nemtom sztem egy emo pasi jobban néz ki mint egy ilyen kigyúrt diszkós akármi.


amúgy meg felnőtt nő vagy ?! "nekem sem blee" hmmm, na ennyit erről...

2009. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
gondolom a szánalom-szex érdekében
2009. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17/l vagyok és sztem borzasztóak...nemcsak ők a plázapasik is és így az emo+plázapasi kiteszi a pasik 90%-át...szóval katasztrófa divat van most sztem...
2009. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!