Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan lehet (ha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan lehet (ha lehet egyáltalán) komolyan ismerkedni 20-30 korosztálynak? (Bővebben alább)

Figyelt kérdés

Sajnos nekem elég nehezen megy az ismerkedés, ahogy látom a társkereső odalakon a lányok inkább csak beszélgetni akarnak, utcán lehajtott fej senki nem mosolyog senkire, szórakozóhelyeken nagyrészt komolytalan emberek túl sok kábulat szex. A nők mintha nem tudnák hogy kell jeleket adni.

Sok a külsőség felszinesség és szexcentrikusság és kiveszőben a kitartás és a hűség.stb.stb. Mit szoltok ehez?


2010. nov. 29. 23:37
 1/5 Moszuke ***** válasza:

deszar.. én nem érzem így hogy szar az élet és senki sem becsületes meg hűséges.. mért van ez?


hm várjál... csak nem azért mert nem forgok olyan körökben ahol tudom hogy szenny van?:O

de igen! hohóóóó

tedd te is ezt... bár mivel 20-30korosztály.. ezzel már elkéstél azt hiszem:)


figyu nemtom jobb öltetem nincs mit hogy barátok által ismerkedni "normális" lányokkal...

nekem is barátok és tesókon keresztül jönnek-mennek a párok.

2010. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem veszett ki semmi, csak a multimédia segítségével tudunk mindenről és halljuk mindenki bajait, rinyálásait az hogy a társkeresőn csak beszélni akarnak azzal nem értem mi a baj, beszélgetéssel kezdődik minden a lehajtott fej az igaz, én is rájöttem úgyhogy mindig ráveszem magam hogy ne csináljam. a kábulatszexet meg azt hittem hogy mindenki szereti.
2010. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sok csaj nem mer ismerkedni, akiket ismerek...okosak, szépek, normálisak...és annyiszor csalódtak 1 csomó baromban, h elegük van. Inkább lehajtják a fejüket az utcán, suli meló után hazamennek olvasni, tv-zni a macskájukhoz.:D...neten is ez a helyzet, sok a szerencsétlen, nyomigyerek, aki bepróbálkozik, és ezért sok csaj már ott sem keresgél.
2010. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No erre a kérdésre én is szeretném tudni a választ.
2010. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sybilla válasza:
Nekem a netes ismerkedés bejött (28l), a neten ismertem meg a férjemet. Szó se róla, többszöri nekifutásra lett nekem is sikerélményem, elég sok csalódás ért a netes ismerkedéssel kapcsolatosan előtte.
2010. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!