Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Megváltozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Megváltozzak?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Sok lány mondta már, hogy jóképű, vicces, jófej vagyok. Szeretek festeni és verset írni. Rendszeresen járok kondiba(de nem vagyok olyan sportos alkat :)) A bizonyítványom majdnem kítűnő, de nem vagyok stréber. Könnyen ismerkedek, és a lányok szerint vicces, humoros vagyok. Nem járok rendszeresen bulizni, ezért nem ismerek olyan sok embert. Eddig egy barátnőm volt. Külső ok miatt lett vége. Most mégis egy csomó csaj kedvel, de mégis ha komolyabbra fordítom a szót, a válasz sokszor "bocs, de nem vagy az esetem". Megváltozzak? Mégis mit kéne csinálnom, hogy meghódítsam, akit szeretnék?
2010. nov. 29. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

nem jó csajnál próbálkozol :) szerintem ne vesd magad azonnal a randikba, várd meg, míg meglátod, hogy kik azok a csajok, akik érdeklődnek utánad, és akkor te is nézd meg, hogy melyikkel érdemes összeszűrni a levet. amúgy azok a csajok, akiknek tetszel, vagy/és mélyebb érzelmeket táplálnak irántad, nem szalad ki a szájukon, hogy hűű de jóképű vagy:P mert félnének, hogy könnyűnek találod őket. vagy mondjuk a nyomulósabbaknak kiszalad...

15/L

2010. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy élőben mindenki kedves, és a többség úgy viselkedik, mint akinek tetszem. a bevett szokásom, hogy dumálok velük msn-en, aztán ha kiismertem őket, és tetszik a szellemiségük is, akkor elhívom a csajt randira. ilyenkor szokott jönni a "szívesen elmegyek, de ne haragudj, szerintem nem lesz belőle semmi, nem vagy az estem"
2010. nov. 29. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom...lehet, h ők a jóbarátot látják benned, nem a jó barátot:D... talán túl "haverkodva" közeledsz feléjük. Én is szeretem kiismerni a kiszemelt személyiségét, de nem szabad rögtön kiadnod magad, legyen benned egy kis huncutság, célzások stb...talán ezzel van a gond.

Próbálj meg olyan lánnyal beszélgetni, aki tetszik neked, és észreveszed, h zavarba jön tőled :). pl. nem mer sokáig a szemedbe nézni, lesüti a szemét, elpirul...msn-en bátrabbak az ilyen csajok, és náluk tuti van esélyed, csak észre kell venni a kicsi jelzéseket(pl. zavartan babrálja a ruháját, ha veled beszél, megakad a mondanivalójában stb. van 1 nagyon jó könyv, a testbeszédről szól, abban több minden van erről :) ).

2010. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :DD :P
2010. nov. 29. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a könyv íme?:)
2010. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
címe*
2010. nov. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki jól, ezért mondják ezt.
2010. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!