Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá, hogy hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy hajlandó legyen kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, szinte biztos vagyok benne, hogy bejövök neki, és nekem is nagyon bejön. Kb. 2 hónapja tűnt fel, azóta párszor szemeztünk is. Ő nem igazán lép, én pedig nagyon gyáva vagyok kezdeményezés terén. Egy suliba járunk, de még sosem beszéltünk.
2010. nov. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor pedig neked kell megadni a kezdő lökést az első lépéséhez. Csak tudsz elbűvölően nézni és mosolyogni. Ha erre nem megy oda, az gáz.
2010. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszélgessetek!

LEGFONTOSABB: semmit ne tervezz előre, ha legközelebb meglátod, csak menny oda, és dumálj vele

zárás: "mit csinálsz ma? nincs kedved elkísérni ..."

2010. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, de a második lehetőség nem áll fenn, én ahoz piszkosul gyáva vagyok :(
2010. nov. 29. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy, megyét kérdezhetek? :)
2010. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki egyértelmű jeleket arról, hogy neked is bejön. Például, amikor szemeztek, mosolyogj rá. A másik, amit ajánlani tudok, hogy biztos van olyan órátok, ahol közelebb kerülhetsz hozzá, már ha egy osztályba jártok. Nekünk például van tánc óránk, ott egyszerű összekerülni vele egy párba. Illetve még az is lehet, hogy azért nem kezdeményez, mert te mindig a barátnőiddel vagy és nem ezért nem mer ő kezdeményezni.

Egyébként milyen viszonyban vagytok? Köszöntök egymásnak, szoktatok beszélgetni?

2010. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, kicsit elírtam :)

*Illetve még az is lehet, hogy azért nem kezdeményez, mert te mindig a barátnőiddel vagy és ezért nem mer ő kezdeményezni.

2010. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!