Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pénz szerintetek nagy Úr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz szerintetek nagy Úr?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagyban befolyásolja a kapcsolatot,ha az egyik fél gazdagabb a másiknál?

Ti összejönnétek úgy valakivel,ha tudtátok ,hogy szegények a szülei és ő maga is,te meg nem?

Vélemények,tapasztalatok?


2010. nov. 29. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az anyagi különbségek egyáltalán nem eredményeznek kizáró okokat...

Nekem mondjuk nem igen volt még szerencsém hozzám hasonló anyagi jólétben élő illetve felnövő lányhoz, de pont nem érdekel... Vagyis, lehet kiakadnék, ha elkezdene követelőzni nekem, mert ő szokott valamihez és azt igényli is ! Na az kiakasztana és durván rendre raknánk egymást, de minden kapcsolatban vannak nézeteltérések... Viszont ha a másik fél szegényebb és mégis összejöttek akkor semmi kivetni való nincs szerintem az egészben...

2010. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Helló, a csajom sokkal gazdagabb családból jött, mint én. Amikor összeházasodtunk, egy kis lakást vettünk, úgy, hogy a lány adta egynegyedét, a másik család a másik egynegyedét, felét az én családom (semmi pénzem nem volt). Alig tudták szegény szüleim kifizetni. Aztán polgári szolgálatos katona voltam- egy évig gyakorlatilag semmi jövedelmem nem volt. Még mindig házasok vagyunk. Kb. 6 éve kezdtem el annyit keresni mint ő, az utóbbi 3 évben viszont kb. 6-8x annyit. Ha akkor ő, és a családja nem bízik bennem/a családomban... jócskán másképpen alakultak volna a dolgaim.

Szóval a pénz nem számít, de csak akkor, ha van elég, hogy másra is tudj gondolni.

És igen, vannak olyan lányok, akik látják a lehetőséget egy fiúban, még ha csóró is. Nekem ez a történetem.

2010. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagy úr, ha nincs. Az, ha szegénynek születik valaki, nem az ő hibája, de ha nincs benne ambíció, hogy legalább megpróbáljon "kitörni", az nem jó. Tönkretehet egy kapcsolatot.Meg az is, ha az egyik fél pl. gondol a jövőre és spórol, a másik meg azt mondja, "carpe diem" és szétszórja a pénzét.
2010. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem a pénz maga számít, inkább a szociális különbség. a gazdagabb félt sokszor nem is zavarná, hogy a másiknak nincs pénze. de mikor ebből olyan nézeteltérések alakulnak ki, hogy 'miért viselkedsz ilyen sznob módon' ill. 'de ne menjünk ide meg ide, ne csináljuk ezt meg ezt, mert nekem erre nincs pénzem és nem akarom, hogy te fizesd', az konfliktushoz vezet. sokszor a gazdagabbnak le kell mondania számára megszokott, normális dolgokról a szegényebbért, a szegényebb pedig kényelmetlenül érzi magát olyan körülmények között, amihez a másik hozzászokott... persze ezeket nagyon sok türelemmel és megértéssel át lehet vészelni, de kérdéses, hogy megéri-e.
2010. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 cevapos10 válasza:

A pénz ennek a társadalomnak kitalációja nekik ez fontos nem gondolnak belsőre ,hogy nézel ki kívül és van -e pénzed

. Ez a társadalom nem gondol arra ,hogy másoknak milyen lehet nekik csak a PÉNZ. nem gondolkodnak ha meg lopnak valakit neki milyen érzés BASZNAK RÁ !


Szerintem pénz nem számit

2010. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!