Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz szerintetek nagy Úr?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz szerintetek nagy Úr?

Figyelt kérdés

Szerintetek nagyban befolyásolja a kapcsolatot az ha valamelyik fél szegényebb?Ti összejönnétek úgy valakivel,hogy tudjátok,hogy szűkösen él,ti meg "nem igazán"?

Vélemények,tapasztalatok?

köszönöm


2010. nov. 27. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól mert szűkösen élnek még ők is emberek!!! Akkor gyere csak vele össze, ha nem akarod állandóan éreztetni vele, hogy ti módosabbak vagytok ill. ha kellemetlenül érezné emiatt magát akkor próbáld meg vhogy elviselhetőbbé tenni a helyzetet.
2010. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, Voldemort a nagy úr :D
2010. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
szerintem meg Vader a nagy Úr
2010. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. nov. 27. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Írok két közhelyet:

A pénz nagy úr. A szerelem mindent legyőz.

(viszont a szerelem elmúlik)

Az elég fárasztó, és sz.tem elég nagy konfliktus forrás lehet, ha az egyik fél tartja el a másikat.

Ha viszont nem ilyen súlyos a helyzet, a másiknak is van tisztességes munkája, korrekt fizetése, (még ha szerényebb is) akkor én pl. nem csinálnék belőle problémát. Ha megkérdeznék olyanokat, akik 50 éve házasok, hogy meséljenek a kapcsolatukról, biztos nem azt kezdenék el mondani, hogy egyikük kevesebbet keresett. Nem erről szól az élet, persze egy olyan szinten túl, hogy azért ha komolyabbra fordul a dolog, néhány gyereket tisztességesen fel lehessen nevelni.

2010. nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pénzesebb vagyok mint a barátnőm, de nem okozott semmi gondot szinte. Mondhatni kisherceg vagyok hozzá képest, amit szeretnék megkapom szüleimtől. De őt se kell félteni, szépen megszedte magát kemény munkával. El lehet így lenni, csak ésszerűen kell kezelni.
2010. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1757- még hozzá fűzök annyit, hogy 21 évesek vagyunk, nem együtt élünk.
2010. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez egy kicsit összetettebb kérdés. Régebben ezek a dolgok egyáltalán nem zavartak...

De mostmár, hogy kezdek felnőni, úgy gondolom, hogy azért vannak határok. Mondjuk most nem állok én se valami fényesen anyagilag, de ha esetleg jól állnék (és remélem lesz még olyan), akkor az nem zavarna, ha a kedvesem nem áll jól, de azért eltartani nem tartanám el. Nyilván ha úgy adódna, akkor kisegíteném, de nem hosszú távon. Szóval az olyanok nem érdekelnek, h milyen lakásban lakik meg milyen kocsija van (vagy, hogy van-e, mert pl nekem nincs, nincs is rá szükségem), de azért legyen állása, meg tudja keresni magának azt a pénzt, ami a saját maga kiadásaihoz szükséges. Nem árt, hogyha azért arra is van pénze, hogyha pl elmegyünk egy moziba, akkor ki tudja fizetni a jegyét. És ne legyen aránytalan nagy felhalmozott adóssága a keresetéhez képest, mert az számomra azt jelzi, hogy felelőtlen ember.

Szóval bizonyos határokon belül nem számít. Annak a híve vagyok, hogy mindenki a saját kiadásait fizeti, mert szerintem abból van a legkevesebb súrlódás, meg az embernek szerintem szüksége is van ennyi szabadságra (h pl ha veszek egy szexi fehérneműt, akkor ne kapjon már róla sms-t, hogy mennyiért vettem, mert közös a bankszámlánk, sztem az ciki)

26/N

2010. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
ja, méghozzá Disznófejű :)
2010. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!