Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha bejövök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha bejövök neki de ő nekem nem? Hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés

Nem rég volt az első "randi", és hát eléggé úgy tűnik hogy folytatást akar. De én nem! Hogyan mondjam meg neki anélkül hogy megbántanám???

14/L


2010. nov. 28. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
bb
2010. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
88%

1 randi után leszűrted, hogy nem akarod a csajt? vagy már a randi előtt sem akartad.. a kettő nagyon nem ugyanaz.


mond neki, hogy nem szeretnél több randit mert bla-bla-bla.. úgyse fogja majd fel mert szerelmes fiúnak cső látása és szelektív hallása van.


ha le akarod koptatni bunkónak kell vele lenned és nyersen lényegre törően lekoptatni. akkor talán! felfogja.

de tuti nem akarsz bunkó lenni vele.. ergo nem fogod tudni lekoptatni.

egy szerelmes srácot nem lehet kedvességgel kezelni mert a legkisebb jel láttán is reménykedik tovább...

a legjobb ha tapló leszel vele. neki is és neked is. nincs más járható út.. főleg 14éves korban.. ilyen korban a logikus párbeszéd nem használ

2010. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
hopp.. nem csajt, hanem srácot..:)***
2010. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy sajnálod de ugy érzed ez neked most nem fog menni nem vele van a baj de te nem érzed azt amit kellene
2010. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...igen az a kérdés lényege hogy NE legyek vele bunkó...:(( Help pls!!
2010. nov. 28. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Mond azt neki, hogy te még túl fiatal vagy ezekhez a dolgokhoz.. Vagy sajnos nem érzed őt többnek egy barátnál félsz, hogy nem tudnád megszeretni igazából...

Vagy hát ennél már csak jóval drasztikusabb módszereket tudok. Én általában adom a hülyét és nem foglalkozom a "jelekkel" és a felhívásokat is másként kezelem, mint ahogy azt ő szeretné. És bízom abba, hogy sosem fogja nyíltan benyögni nekem ezek után, hogy mégis mit akar valójába, hanem veszi a lapot már előtte és beletörődik.

2010. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, de nem." - mondta nekem tegnap a lány és megértettem.

Nem kell taplónak lenni.

2010. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi. valamelyik már csak bejön...:S
2010. nov. 29. 18:18
 9/9 Daniella33 válasza:
Mond meg neki nyíltan. A férfiak nem hülyék. Fel tudják fogni. Tudom milyen érzés. Én a barátnőmnek még sírtam is mert nem voltam képes lekoptatni időben. Minnél gyorsabban, mert utána egy csomó mindent kell megmagyarázni✋🏻
2018. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!