Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAK LÁNYOKNAK Mi lenne ha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAK LÁNYOKNAK Mi lenne ha? És ki lenne benne?

Figyelt kérdés
Lefeküdnél egy pasival ha bejősztök egymásnak de nem akar semmi többet csak néha néha találkozni esetleg vacsi mozi stb utána 1 együttlét?? 28/F
2010. nov. 28. 19:43
 61/109 anonim ***** válasza:
22-01 pontosan én is igy vagyok vele inkább nem tudjak rola!
2010. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/109 A kérdező kommentje:
hát igen amit nem tudsz nem fáj!!
2010. nov. 28. 22:38
 63/109 anonim ***** válasza:

ki csesz le hát tudod sokan elég furcsán fogják

fel ha vki azért mert vanak gyerekei érdeklödik a szexualitás iránt vagy más fiukal is beszélget 1 szer tettem fel egy kérdést hogy nem e a baj ha én ezt az oldalt látogatom ott többségében vagyis szinte mindeni azt írta hogy semmi gond nincs vele csak hát az én környeztem kicsit fura mert mikor mondtzam nekik amit utolag beláttok kár volt ugy nézztek rám mint vmi gyilkosra!

2010. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/109 A kérdező kommentje:
mindenkinek vannak sexuális vágyai és ha te így tudod megoldani vagy beszélni róla ahoz senkinek semmi köze tedd úgy ahogy jó neked
2010. nov. 28. 22:44
 65/109 anonim ***** válasza:
Köszönöm persze hogy vannak azért mert vkinek vanak gyerekei attol még vágyai lehetnek amig vki a gyerekét normálisan nevelni hogy este a háloszobába mi zajlik mikor alszanak a gyerekek hát szerintem sincs semmi köze senkinek hozzá csak hát nagyon sok nő már nem meri bevallani mert fél hogy ez által rossz anyának kiálltják ki majd! igy a vágyait magába zárja ami előbb utobb ugye nem fog jóra vezetni.
2010. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/109 A kérdező kommentje:
ez így van 100%ig ahogy írtad!
2010. nov. 28. 22:53
 67/109 A kérdező kommentje:
és még egy mindenki úgy éli az életét ahogy neki jó
2010. nov. 28. 22:55
 68/109 anonim ***** válasza:
sajnos jó pár embert ismerek a környeztembe akik az emberek miatt egyszerüen képtelenek lépni vagy legalább is elmondani hogy mégis mire vágynánk igazábol
2010. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/109 A kérdező kommentje:
jó veled (beszélgetni)írogatni szerintem tök rendes vagy hogy igy megbeszéljük a problémákat
2010. nov. 28. 23:00
 70/109 anonim ***** válasza:
köszönöm! hát igen vmikor egy idegen jobban megtudja érteni az embert mint a saját családja vagy barátai.
2010. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!