Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit szeretek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek és ő is kedvel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek és őis kedvel.. de reménytelenül szerelmes vkibe és addig nemlehet esélyem :( és multkor "randiztunk" és akkor élvezte majd másnap összevesztünk mert ő nemtud másra gondolni amég szerelmes :S 1 éve szereti a psit de reménytelen a dolog... és én eltudom vajon érni h kibéküljünk és szeressen? am az összeveszés azon történt h megfogtam ölelkezés közben a fenekét és akkor mosolygott másnap balhé lett belőle.. elmontam neki h szeretem de ő barátként tekint rám.. aztis mondtam neki h lépjen mert 1éve semmi akkor jobban járna de makacs.. mit tegyek?
2009. jan. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatal lehetsz, legalábbis írásod alapján, mert eléggé gyenge...

Majd nagyobb korotokban felnőttesebben fogtok viselkedni. :)

2009. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit ne tegy, jaccal, majd par ev mulva probalkozz. Ez a megfogtam a feneket, o megsertodott kb 13 eves korosztalyra vall.
2009. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát végül is köszi h fiatalnak néztek xD de 17 leszek és ő is szóval ezért fura h ilyenre besértődött -.-
2009. jan. 16. 21:00
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy meg leszólod h gyenge ez van... tanácsot kértem nem beszólást...
2009. jan. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!