Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (Lentebb. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Lentebb. )

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki tetszik. Elkezdődött kettőnk között egy erős érzelmi kötődés. Ugyanakkor egyik közösségi portálon láttam a minap az ő vezetéknevével egy nőt, akinek az adatlapjára a "házas" státusz volt kiírva. Nem volt alkalmunk még beszélgetni, de rákérdezzek nyíltan arra, hogy nős? Vagy próbáljak utalgatni? Mindent elárult magáról, legutóbbi találkozásunk félbe szakadt egy váratlan esemény miatt. Akkor akartam rátérni erre a kérdésre is. Szerintetek mit tegyek? Valóban nős lehet ez az úriember?
2010. nov. 28. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi volt az a váratlan esemény?
2010. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolgoznia kellett menni.
2010. nov. 28. 17:54
 3/12 anonim ***** válasza:
ez mért váratlan esemény?
2010. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert úgy terveztük, hogy több időt töltünk együtt, nem pedig 1 órát... egyáltalán nem volt előre tervezett
2010. nov. 28. 17:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát basszus, sok nő van aki házas és ua a vezetékneve mint nekem, mégsem vagyok nős:D
2010. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a pasi és a nő fősulija egyezik és még életkorban is azonosak...ikertesója nincs, csak egy idősebb testvér..
2010. nov. 28. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
és testvére sincs? mert lehet a testvére felesége is... Nézd, h van-e a gyűrű helyén világos folt... és hétvégén is próbálj vele találkozót szervezni, ha vasárnap nem ér rá, az nekem gyanus lenne, akkor mindenképpen rákérdeznék... bár simán letagadhatja.
2010. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Suhanc72 válasza:
100%
Ha a vezetékneve pl. Nagy vagy Kovács, akkor vélhetőleg csak névazonosság. Ha Eklemovits, vagy Preisinger, akkor elkezdhetsz aggódni.
2010. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ritka vez. név... akkor kezdhetek aggódni.
2010. nov. 29. 19:48
 10/12 anonim ***** válasza:
A pasi úgyis letagadja, ha van, ha nincs. Kérdezz rá valahogy a csajnál.
2010. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!