Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen hajú pasik jönnek be legjobban?

Figyelt kérdés
Kopasz, nagyon rövid hajú(1-3 mm kb.) kicsit hosszabb (0,5-1cm) vagy a közepesen hosszú, nagyon hosszú. És mlyen stílusúak?
2010. nov. 28. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem tök mindegy, addig ameddig ápolt, és nem kócos:) persze álljon jól az illetőnek.

23L

2010. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ében fekete hajú, a szőkéket nem szeretem... de az előző jól mondja, legfőbb az ápoltság.
2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék, hogy NE zselézze, mert nagyon rossz belenyúlni, meg főleg ha ráesik az eső.
2010. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Közepesen hosszú :)

Miért? Mert akkor bele lehet túrni :P :)

2010. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én a kopasz, szélsőjobbos pasikért rajongok.:)
2010. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közepesen hosszú, vagy nagyon hosszú barna, fekete haj. Imádom! Olyan jó lenne simogatni, beletúrni :D a rövid hajúakról nekem hiányzik a haj XD. De persze sosem lehet tudni kivel hoz össze a sors. Amúgy nekem is hosszú hajam van, növesztem minél tovább :) 22/L
2010. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekem is általában rövid hajam van(fél centi kb.), csak anyám mindig mondja, hogy "nem ilyen van a mai fiatalságnak,ez már nem divat, csináljunk valami jobban stb..."


17/f

2010. nov. 28. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
mi bajotok a zselével??? ha valaki nem ken egy fél kilót a fejére akkor bele lehet abba túrni!
2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szín mindegy,de nekem különösen tetszenek a szőkék:D

Légyeg ne legyen kopsz,túl hoszú, és legyen ápolt.Ennyi:D

2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!