Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek kezdeményezni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nyáron ismertük meg egymást. Eleinte csak szemeztünk meg köszöntünk egymásnak, aztán egyszer ő jött oda bemutatkozni és utána párszor még le is szólított, beszéltük is, hogy esetleg elmegyünk valahová szórakozni. Azóta is kérdezte már párszor hogy hogy vagyok, mi újság velem, de hosszabb beszélgetésünk nem volt és a tali sem került szóba már mostanában, nem tudom miért. Barátnője nincs. Érdemes lenne nekem felajánlani valami közös programot, vagy ez azt jelenti, hogy már nem érdeklem?

18/L


2010. nov. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

érdemes:)

viszont ha megmondanád neki rögtön igent mondana hogy járjunk

2010. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

lehet, azt gondolja, hogy nem érdelek téged ő.

próbálj vele többször kapcsolatot teremteni, és meglátod, ha bejössz neki, meg hív valahova ;))

vagy ha mégsem szervez kettesben talit veled, akkor csinálj te egy baráti programot, közös ismerősökkel... :)) de nem túl sokkal 2-3 plusz fő bőven elég. :))

2010. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
*érdekel
2010. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!