Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van (szinte) minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van (szinte) minden "csicska" csajnak normális testrészei?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem túl szép csaj, sőt csúnya, meg igénytelen... és mégis van rendesen melle meg csípője, segge... én meg aki nézek ki vhogy, éppen van 75B-s mellméretem, csípőm semmi, seggem se igazán:/
2009. jan. 15. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
háhá én vékony vagyok , nagy mellem van és jó seggem xD és még az arcom is szép Ehhehe
2009. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a testeden kijött a bunkóságod is. Ilyen egy tahó nőt ritkán látni megnyilvánulni.
2009. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok tahó hidd el :) csak jött ... amugy énis folytom diétázom és vanhogy tök ocsmánynak látom magam .. de ez van xD.. fő a pozitív gondolkodás x)
2009. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

hát első körben IJ...xD

aztán meg nem vagyok csicska vagy "csicska" azért mert nem vagyok túl szép...

gondolkozz el ha máskor ilyen kérdést teszel fel vagy reklamálj anyádéknál!

2009. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

az a helyzet, hogy személy szerint nekem sincs túl nagy mellem(75B), meg seggem is kicsi, és rohadt vékony is vagyok, hiába eszek néha annyit mint egy disznó, nem tudok hízni, de szerintem próbáld a dolgok jó oldalát nézni, mint példáúl, nincs E.T. fejed...vagy iylesmi...

Nekem a barátom szokta mondani (felvidításként) kissebb mell, nagyobb élvezet...:) xD

2009. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha jó melled meg segged lenne, akkor sem kellenél szerintem egy értelmes pasinak sem, mert elég gáz vagy! Én azon imádkoznék, társaságban ki ne nyisd a szád! Tudod a külső nem minen, de ha bunkó vagy azzal a szépségedet is elrontod! Szerintem próbálj kicsit kedvesebb lenni és a csúnya lányokat nem a csicska jelzővel illetni, mert lehet beléjük sokkal több értelem szorult mint beléd!
2009. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Nos. Talán Te is ebbe a kategóriába tartozol, hogyha neked meg nincsenek ilyenjeid.
2009. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Na ettől akadok ki... Mért van az h ők csúnyák de tök jól néznek ki? én meg fúú de száp vagyok azt közbe meg csoffat ratyi... a kurv@anyádat
2010. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jajj istenem mitsajnáltatodmagad.. majdmegnő neked is...még h "csicska".. csak irigykedsz;).. ha meg nem leszel nagycsöcsű..találsz egy olyan pasit aki nagy mellek nélkül is fog szeretni :D:D szal ezen ne agyalj.
2011. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szarvagy ígyjártál :D:D:D
2011. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!